Як зробити, щоб на чашці не утворювався чайний наліт - три маловідомі хитрощі

Час від часу посуд потрібно не просто перемивати, а прямо-таки "реанімувати". Частіше всього це трапляється у господинь, які полюбляють білі тарілки, бо ті з часом жовтіють навіть при правильному догляді, передають Патріоти України.

Впоратися з такою проблемою насправді дуже просто — достатньо приготувати один простий засіб, який за лічені хвилини прибере жовті сліди і поверне посуду первозданний вигляд.

Однак "запарюватись" іноді доводиться не тільки з білим посудом, а й з чашками з-під чаю, у які в’їдається пігмент цього популярного напою. Якщо вам набридло постійно відмивати чайний наліт, пропонуємо три маловідомі способи, які дозволять уникнути його утворення. Цими хитрощами ділиться телеграм-канал "СОДа".

1. Бутельована вода

Проточна вода містить чимало домішок, які в поєднанні з пігментами чаю можуть давати наліт на стінках чашки. Саме через це чай краще заварювати на максимально чистій воді, в ідеалі — бутельований.

2. Лимон

Якщо додавати у чай лимон, то кислота, що міститься у цьому популярному фрукті, прибере пігменти. Так чашка залишиться світлою, а ви отримаєте порцію вітаміну С.

3. Молоко

Додавання молока в чай теж здатне значно зменшити концентрацію пігментів у напої. Таким чином стінки чашки залишатимуться чистими і вам не доведеться відмивати посуд від стійких плям чайного нальоту.

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...