Як зробити так, щоб мікрохвильовка блищала за 5 хвилин - потрібен всього один інгредієнт

Мікрохвильова піч є практично в кожному будинку і зараз вже багато хто не уявляє свого життя без цієї кухонної помічниці. Найчастіше її, звичайно ж, використовують для розігріву їжі або напоїв, передають Патріоти України.

Буквально за кілька днів мікрохвильова піч всередині покривається бризками, розводами та плямами. А якщо ви в ній готували, особливо в режимі "гриль", то стінки точно покриті жиром. Відмити мікрохвильову піч можна буквально за 5 хвилин. Що вам для цього потрібно - читайте в матеріалі нижче.

Вам не потрібні будуть дорогі засоби для чищення мікрохвильової печі. Візьміть звичайну соду і воду. Візьміть глибоку миску, налийте в неї 200 мл води та розчиніть дві столові ложки соди. Добре перемішайте і поставте в мікрохвильову піч. Натисніть режим "розігрів" - на 5 хвилин.

Суміш води та соди почне нагріватися і випаровуватися на стінки мікрохвильової печі. І всі плями будуть покриті цим складом.

Після цієї процедури вам достатньо буде взяти вологу серветку або губку і протерти внутрішню поверхню мікрохвильовки. Для кращої ефективності губку або серветку можна намочити в теплій суміші води та соди.

Якщо ж на стінках мікрохвильової печі залишилися плями, які не хочуть зникати навіть після ваших маніпуляцій, то додайте в розчин 1 столову ложку лимонної кислоти. До речі, цей розчин можна залити в спеціальну пляшечку з розпилювачем і обробити всю поверхню з забрудненнями ще раз.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...