Як зварити буряк за 10 хвилин - фокус господинь, про який мало хто здогадується

Усім відомо, що основним інгредієнтом вінегрету є буряк. Проте цей овоч славиться тим, що його потрібно дуже довго варити. Іноді часу на очікування просто немає і хочеться якнайшвидше приготувати смачний та корисний салат, передають Патріоти України.

Як зварити буряк за 10 хвилин

Щоб швидко зварити буряк, потрібно взяти поліетиленовий пакет і скласти туди попередньо вимитий овоч. Зауважте, що коренеплоди мають бути середнього розміру, тоді час приготування набагато скоротиться. Тому, якщо ви раптом придбали або виростили на власній грядці буряк сорту "Гігантелла", то краще зваріть його тоді, коли матимете більше часу на приготування.

Після того як ми склали кілька невеличких бурячків у поліетиленовий пакет, додаємо туди трохи води. Далі пакет потрібно зав'язати та обов'язково зробити кілька невеличких проколів.

Тепер всю нашу конструкцію кладемо в мікрохвильовку на 10-15 хвилин (в залежності від розміру буряка). Коли зазначений час минув і микрохвильовка вимкнулася, дістаємо наш буряк. Ви будете здивовані, але він приготувався. Окрім того, буряк буде неймовірно соковитим та ароматним.

Зауважте, що у мікрохвильовці можна готувати не лише буряк, а й картоплю та моркву. Ба більше, картопля та морква готуються у мікрохвильовці всього за 7 хвилин. Саме тому, користуючись цим лайфхаком, вам не доведеться стояти цілий день біля плити. Вінегрет буде готовий всього за півгодини, а решту часу можна присвятити собі. Готуйте з любов'ю!

Зберете не одне відро урожаю! Чим підживити вишню навесні, щоб отримати багато плодів

вівторок, 21 березень 2023, 18:44

Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим удобрити вишню навесні - читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню удобрюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучуватис...

Психологічний тест у картинці: Перша побачена фігура розповість, чого вам потрібно позбутися

вівторок, 21 березень 2023, 18:12

Швидкий тест у картинці розповість, від чого вам потрібно терміново позбавитися. Саме ця річ заважає отримати бажаного. Подивіться на картинку і читайте опис того, що ви побачили першим, передають Патріоти України. У вашому житті є люди, які нахабно ва...