Як зварити буряк за 10 хвилин - фокус господинь, про який мало хто здогадується

Усім відомо, що основним інгредієнтом вінегрету є буряк. Проте цей овоч славиться тим, що його потрібно дуже довго варити. Іноді часу на очікування просто немає і хочеться якнайшвидше приготувати смачний та корисний салат, передають Патріоти України.

Як зварити буряк за 10 хвилин

Щоб швидко зварити буряк, потрібно взяти поліетиленовий пакет і скласти туди попередньо вимитий овоч. Зауважте, що коренеплоди мають бути середнього розміру, тоді час приготування набагато скоротиться. Тому, якщо ви раптом придбали або виростили на власній грядці буряк сорту "Гігантелла", то краще зваріть його тоді, коли матимете більше часу на приготування.

Після того як ми склали кілька невеличких бурячків у поліетиленовий пакет, додаємо туди трохи води. Далі пакет потрібно зав'язати та обов'язково зробити кілька невеличких проколів.

Тепер всю нашу конструкцію кладемо в мікрохвильовку на 10-15 хвилин (в залежності від розміру буряка). Коли зазначений час минув і микрохвильовка вимкнулася, дістаємо наш буряк. Ви будете здивовані, але він приготувався. Окрім того, буряк буде неймовірно соковитим та ароматним.

Зауважте, що у мікрохвильовці можна готувати не лише буряк, а й картоплю та моркву. Ба більше, картопля та морква готуються у мікрохвильовці всього за 7 хвилин. Саме тому, користуючись цим лайфхаком, вам не доведеться стояти цілий день біля плити. Вінегрет буде готовий всього за півгодини, а решту часу можна присвятити собі. Готуйте з любов'ю!

Фантастичний трюк врятує сковороду, що пригоріла - буде як нова!

середа, 27 вересень 2023, 11:12

Сковороди забруднюються не лише жиром, а й їжею, що пригоряє. Відмити поверхню в останньому випадку непросто, але за допомогою підручних засобів ви полегшите собі завдання. Врятувати сковороду, що пригоріла, допоможе один фантастичний трюк. Про ефектив...

Пісочне печиво з 4-х інгредієнтів. Рецепт, який варто спробувати!

середа, 27 вересень 2023, 10:15

Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук. На півгодини поставте тісто в холодильник. Потім розкачуємо не дуже тон...