Яка півкуля мозку у вас розвиненіша: Тест, який розкриє сильні сторони

Мозок людини складається з двох півкуль - правої і лівої. Залежно від того, яка з півкуль розвинена більше - можна зробити висновки про особистість людини, передають Патріоти України.

А як визначити, яка частина мозку сильна у вас? Для цього можна пройти простий тест, який може багато про вас розповісти, передає Час Пік. Для його проходження досить поглянути на зображення коня і назвати напрямок, в який повернута його голова.

Кінь дивиться на вас

У вас більш розвинена ліва півкуля головного мозку. Це означає, що ви мислите аналітично. Вам легше вирішувати математичні приклади, ніж малювати картини або вишивати. Ви схильні вірити в факти і науку, ніж в ілюзії і фантазії. Ви згодні приймати і розуміти лише те, що можете побачити і помацати власноруч. В основному всі емоції ви тримаєте в собі, що може стати причиною психологічної напруги.

Кінь дивиться в сторону від вас

У вас більш розвинена права півкуля головного мозку. Вам подобається творити, але ви не любите великого скупчення народу. Ви занадто чутливі та емоційні, що може призвести до перенапруги. Вам важко даються точні науки. Однак пам'ять у вас хороша, ви можете швидко запам'ятовувати великі тексти і навіть вірші. Крім того, ви надовго запам'ятовуєте образи і навіть можете їх відтворити.

Ви можете легко перемикатися з одного виду на інший

У вас відмінно розвинені обидві півкулі мозку. У вас поєднуються аналітичний склад розуму і творча особистість. Ви чудово балансуєте між почуттями та розумом.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...