Яка ваша найбільша слабкість - психологічний тест

У кожної людини є свої слабкості. Зазвичай вони поділяються на 7 категорій за якими й були сформовані смертні гріхи у Біблії. Ми пропонуємо вам пройти невеличкий тест, який покаже, що є вашою слабкістю №1Ю передають Патріоти України. Оберіть зображення, яке вам найбільше подобається.


Результати

Зображення 1. Гнів. Це може бути як і відкрита агресія, так і лють, яку ви в собі ховаєте. Ваші емоції можуть завадити вам здорово оцінити ситуацію в якій ви знаходитеся, тому краще охолонути та обдумати все пізніше. Люди навколо вас інколи не знають, як з вами спілкуватися, тому що ви можете бути токсичним.

Зображення 2. Ненажерливість. Це риса. яка наче і не заважає нам жити, але все ж дає про себе знати. Це може означати надмірне вживання їжі, алкоголю, сигарет чи інших речовин. Така поведінка може призвести до серйозних наслідків зі здоров’ям, тому радимо слідкувати за власним самопочуттям.

Зображення 3. Лінь. Ну тут все і так зрозуміло. Ви любите довше поспати та і взагалі рідко встаєте з ліжка. Вам нічого не цікаво і всілякі прогулянки з друзями вас не інтригують. Така поведінка, може свідчити про внутрішню незадоволеність собою, або ж легку депресію.

Зображення 4. Жадібність. Ви любите матеріальні речі – чим більше, тим краще. Вам хочеться бути крутішим за інших і досягаєте ви цього купуючи собі, щось дороге. Люди, що дбають лише про матеріальні речі, врешті не мають вдоволення та не відчувають радості від життя.

Зображення 5. Заздрість. Ви не впевнена в собі людина, яка вважає, що іншим пощастило більше ніж їй. Замість того, аби робити себе кращим, ви засуджуєте інших за їхній успіх. Полюбляєте плітки та не полишаєте можливості їх поширити.

Зображення 6. Гордість. Ви відчуваєте свою зверхність над іншими. У світі існує лише одна правильна думка і вона ваша. Про таких людей часто говорять, що вони нарциси та це не далеко від правди. Ніколи не просите вибачення, тому і втрачаєте людей.

Зображення 7. Хтивість. Тілесні бажання для вас найважливіша тема. Ви любите увагу протилежної статі та активно нею користуєтеся. Можете часто змінювати партнерів, через що почувати себе не дуже добре.

Сім жестів видають, що людина бреше - як розпізнати обман за кілька хвилин

четвер, 8 червень 2023, 18:44

Брехню співрозмовника можна розпізнати по його тілу. Зазвичай під час обману людина нервується, відчуває провину і дискомфорт. Неприємні емоції видають її рухи, передають Патріоти України. Ці жести часто залишаються без уваги, а знервований співрозмовн...

Спонтанні пригоди чи обдумані плани?  Що по-справжньому приваблює вас. Тест

четвер, 8 червень 2023, 18:07

Цей тест допоможе вам дізнатися про себе більше, передають Патріоти України. Просто погляньте на картинку, яка зображена вище, та скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу? Обличчя вусатого чоловіка. Ви природжений лідер. Люди вам довіряють і охоче ...