Яка ви особистість - швидкий тест, що розкриє ваш тип мислення

У мережі з'явився новий особистісний тест, який показує, як працює наш мозок. Результат покаже, яка півкуля мозку: ліва чи права домінує у вас, передають Патріоти України.

Деталі

Для того, щоб пройти цей тест, вам потрібно уважно розглянути картинку нижче та обрати обличчя, яке, на вашу думку, видається щасливішим. Важливо робити вибір швидко, за лічений час.

Дане випробування допоможе вам дізнатися більше не лише про себе, а й про ваших близьких. В результаті ви дізнаєтеся, яка у вас або іншої людини обробка візуальних образів: лівостороння чи правостороння. Вважається, що ліва частина мозку більш вправною у виконанні раціональних та обчислювальних завдань, а права – у виконанні творчих та спонтанних задач.

Зображення: timesofindia.indiatimes.com

Варіант А:

Ви ставитеся до життя дуже методично й реалістично, віддаючи перевагу голосу розуму, а не серця. Ви є особистістю, яка має логічне мислення та вміє критично оцінювати ситуації. Крім того, ви цінуєте альтернативний погляд на речі, що дозволяє вам переконатися у правильності ваших висновків.

Варіант В:

Такий вибір часто роблять творчі особистості, які мають сильну суб'єктивну точку зору та люблять виражати себе. Якщо друге обличчя здалося вам щасливішим, то ви є тою людиною, яка володіє винятковою уявою та нестандартним мисленням.

Це така смакота! Домашній холодець з курки - обов’язково приготуйте на Новий рік

понеділок, 11 грудень 2023, 8:30

Який же Новий рік без холодцю на столі? Приготувати його - справжнє мистецтво. Щоб він вийшов смачний та гарний, треба знати чимало секретів, передають Патріоти України. Рецептом страви з «ФАКТАМИ» поділилася кулінарка та блогерка, авторка каналу «Гал...

От в чому причина! Яка помилка може зробити картопляне пюре сірим

понеділок, 11 грудень 2023, 8:14

Прикро, коли смачне та улюблене пюре набуває неприємного сірого кольору. Виглядає вкрай неприємно. Насправді воно повинно бути білого чи жовтуватого кольору. Є одна помилка, яка може стати причиною, чому пюре змінює колір, передають Патріоти України. ...