Яка звичка перед сном свідчить про появу діабету - можливо, ви також почали це робити

Підступність цукрового діабету в тому, що довгий час він може перебігати без симптомів, і у різних людей симптоми можуть відрізнятися, передають Патріоти України.

Розвиватися діабет другого типу може довго та непомітно. Серед класичних симптомів почуття втоми, зміна ваги, спрага, часте сечовипускання, особливо вночі.

Але, на думку лікаря Пола Макардла, є один ключовий симптом, на який в часто не звертають увагу. Якщо ви помітили, що стали перед сном випивати склянку води, то це тривожний знак. Так само як і частіше ходити в туалет вночі.

За цукрового діабету, щоб позбавитися зайвої глюкози в крові, нирки починають активно працювати. У якийсь момент нирки вже не витримують і глюкоза накопичується в сечі, через що й утворюється більше рідини.

Серед інших симптомів діабету фахівець назвав помутніння зору, свербіж геніталій, молочницю, рани, що довго не гояться.

Крім класичних симптомів діабету, у чоловіків спостерігаються проблеми з потенцією, послаблення статевого потягу, облисіння. У жінок, крім загальної слабкості, спостерігаються прищі, дерматити, порушення менструального циклу, гормональні порушення, розвиток молочниці.

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...