Яке обличчя краще втілює щастя? Відповідь розповість про вас одну важливу річ

Існує теорія, що у одних людей домінує ліва, а у інших - права півкуля. Обидві півкулі передають різну інформацію, передають Патріоти України.

Наприклад, ліва півкуля домінує над мовою і логікою, тому людина, що перебуває під впливом цієї частини мозку, буде більш логічною, аналітичною і об’єктивною.

Права півкуля мозку має справу з просторовими навичками, розпізнаванням облич і обробкою музики. Права частина мозку має справу з розумінням візуальних образів і допомагає людям розуміти їх. Людина, у якої домінує “права півкуля”, має більше розвинену інтуїцію, креативна, вдумлива і суб’єктивна.

У психології теорія ґрунтується на латеральності церебральної функції. Мозок містить дві півкулі, кожна з яких виконує ряд ролей. Дві частини мозку зв’язуються одна з одною через мозолисте тіло.

Як правило ліва сторона мозку контролює праву частину тіла, а права частина мозку контролює ліву частину тіла, говорить Бруно Дубука, невролог з Університету Макгілла в Монреалі.

А все тому, що нерви на лівій стороні обох очей з’єднуються з лівою стороною мозку, а нерви на правій стороні обох очей з’єднуються з правою стороною мозку.

У дев’ятнадцятому столітті нейробіологи П’єр Поль Брока і доктор Карл Верніке виявили, що люди, які мають талант до мови, мали активні ділянки в лівій частині мозку.

Дослідники дійшли висновку, що мови “живуть” в лівій півкулі. Ця ідея, ймовірно, є джерелом цієї теорії, оскільки лівий мозок більш креативний, а правий мозок більше аналітичний.

У вас домінує ліва чи права півкуля?

Цей тест допоможе вам дізнатись це без застосування приладів. Виберіть обличчя, яке здається щасливим на ваш погляд. Потім прочитайте, що це означає.

Якщо ви вибрали “А” (ліве обличчя), у вас домінує ліва півкуля.

Вважається, що ліва частина мозку є послідовником завдань, пов’язаних з логікою, лінгвістикою і аналітичним мисленням. Ті, у кого домінує ліва півкуля мозку, частіше досягають успіху в таких областях, як:

 • лінгвістика;
 • логіка;
 • критичне мислення;
 • числа;
 • ромірковування.

Якщо ви вибрали “B” (праве обличчя) – у вас домінує права півкуля.

Ті люди, у яких домінує права півкуля, краще справляються з виразними і творчими завданнями. Деякі зі здібностей, зазвичай пов’язаних з правою стороною мозку, включають:

 • розпізнавання облич;
 • вираження емоцій;
 • музика;
 • читання емоцій;
 • колір;
 • уява;
 • інтуїція;
 • креативність.

Що вийшло у вас? Наука не помилилась?

Тест-картинка на унікальність особистості. Виберіть малюнок, який вам найбільше подобається!

субота, 28 січень 2023, 12:10

Швидкий тест по картинці допоможе дізнатися про себе багато нової та корисної інформації. Якщо ви готові дізнатися про свою особистість правду, нехай навіть і гірку, то пропонуємо вам пройти цей тест, розроблений голландськими психологами, передають Па...

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...