Які банани в магазині потрібно обходити стороною - знає не кожна господиня!

Під час купівлі бананів у магазині слід звертати увагу на їхній зовнішній вигляд і якість. Це важливо, оскільки неякісні банани можуть бути токсичними та небезпечними для здоров'я, передають Патріоти України.

Річ у тім, що всі банани імпортуються до нас після обробки пестицидами в тропічних країнах. Недобросовісні виробники використовують небезпечні хімікати, які сильно впливають на фрукт. Такі банани можна розпізнати за ребристою формою, липкою і лискучою шкіркою, тріщинами і вм'ятинами.

Не варто забувати і про бразильського "бананового" павука, який є отруйним і мешкає на бананових пальмах, відкладаючи яйця в шкірку або тріщини цього фрукта.

Якісні ж банани мають гладку матову шкірку без ушкоджень, обтічну форму і яскраво-жовтий або злегка зеленуватий колір. Таким чином, щоб не нашкодити здоров'ю, під час купівлі бананів треба оминати фрукти з пошкодженою шкіркою, надаючи перевагу гладким і обтічним зразкам.

Як приготувати смачний молочний коктейль

неділя, 26 травень 2024, 9:26

Іноді хочеться чогось освіжаючого та прохолодного. Пакетовані соки та зігрівальні напої легко можна замінити на смачний і корисний молочний коктейль з додаванням вашого улюбленого морозива. Цей простий рецепт допоможе вам приготувати такі ласощі в дома...

Це варто знати! Кому не можна вживати полуницю і чому

неділя, 26 травень 2024, 7:44

На поличках магазинів почала з'являтися свіжа полуниця і так хочеться одразу скуштувати солодку ягоду. Але, виявляється, її можна їсти не всім. Якщо ви абсолютно здорові, проблем із вживанням полуниці не буде. Однак від солодкої ягоди потрібно відмовит...