Які інгредієнти не можна додавати у фарш на котлети - страва вийде несмачною

Ідеальні м'ясні котлети повинні тримати форму і бути пухкими. Але дуже часто вироби стають пересушеними або просто розвалюються на сковорідці. Все це через неправильні компоненти, які ви додаєте у фарш, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість, які інгредієнти можуть зіпсувати котлети. Їх краще не класти у фарш

Яйця

Яйця у фарш додають для того, щоб маса не розпадалась. Спосіб достатньо дієвий, але такий компонент зробить котлети досить пересушеними. Смачною таку страву буде складно назвати.

Молоко

І в м'ясі, і в молоці є білок. Тому поєднання таких продуктів неприпустиме. Страва може бути досить шкідливою.

Чим можна замінити такі компоненти

Яйця та молоко варто замінити розмоченим хлібом. Для цього підходить звичайна вода або навіть манка. Також, соковитості додає шматочок вершкового масла, який можна покласти в котлету.

Що потрібно додати у фарш на котлети, щоб вони не розвалювались

Дуже часто, під час смаження, котлети розвалюються просто на сковорідці. Якщо так відбувається у фарш можна додати декілька ложок манки. Також чудово скріплює масу натерта картопля. Для котлет буде достатньо 1-2 картоплини. Цей компонент також додає соковитості.

ТОП-6 дивовижних властивостей імбиру, про які ви могли не знати

середа, 29 листопад 2023, 6:30

Імбир - популярний інгредієнт на багатьох кухнях також відомий своїм застосуванням у народній медицині, пише studyfinds.org, передають Патріоти України. Але чи мають висновки про користь імбиру для здоров'я реальну основу? Хоча корисні властивості імби...

Обирайте найкращі! Як споживачам розрізнити неякісні мандарини - лайфхаки

середа, 29 листопад 2023, 6:11

Українці можуть самостійно розрізнити зіпсовані чи переспілі мандарини. Наприклад, можна оглянути зовнішній вигляд мандаринів. Погані фрукти можуть мати плями, пошкодження, деформації та інші дефекти, передають Патріоти України. OBOZ.UA розповість у св...