Які кімнатні рослини найкраще вбирають вологу і позбавляють від плісняви - список

Кімнатні рослини не просто милують око. Деякі з них можуть зменшити утворення конденсату на вікнах, знизити рівень вологості та навіть запобігти появі цвілі, передають Патріоти України.

Пальми чи англійський плющ допоможуть природним способом контролювати вологість у вашому домі, адже здатні через листя поглинати зайву воду. Які рослини слід придбати, якщо ви хочете позбавитися від цвілі та плісняви в домі, розбиралося видання Express.

Пальма

Пальми – ось чудовий вибір для контролю вологості та захисту від цвілі. Їхнє розлоге листя швидко вбере зайвий конденсат.

Найкраще для боротьби із цвіллю та пліснявою підійдуть наступні види пальм:

– пальма арека;

– бамбукові пальми;

– карликова фінікова;

– очеретяна;

– дамська пальма.

Пальми невибагливі у догляді і дуже корисні для вашої оселі.

Які кімнатні рослини найкраще вбирають вологу і позбавляють від плісняви: список

Спатифіллум або лілія миру

Спатифіллум любить тінь і цвіте при високій вологості, тому є ідеальним вибором для місць, схильних до утворення цвілі. Іноді цю рослину ставлять навіть у ванній кімнаті.

Лілія миру поглинає вологу з повітря через листя, і їй зовсім не потрібні прямі сонячні промені. Вона чудово себе почуває під люмінесцентним освітленням.

Крім того, спатифіллум підходить для людей, які страждають наалергію або астму. Але квіти лілії миру дуже токсичні для домашніх тварин, тому котів та собак слід тримати від рослини подалі.

Щоб забезпечити хороший фотосинтез, достатньо лише регулярно протирати листя.

Які кімнатні рослини найкраще вбирають вологу і позбавляють від плісняви: список

Англійський плющ або плющ Хедера

Англійський плющ добре справиться із цвіллю у вологих приміщеннях. Найкраще він росте при яскравому непрямому освітленні та потребує регулярного поливу.

Хоча плющі віддають перевагу помірній вологості, вони нормально витримають і низький рівень вологи в домашніх умовах. Щоб плющ процвітав, йому потрібна хороша циркуляція повітря. Ці рослини не можна занадто сильно заливати при поливі. Не забувайте тримати плющ подалі від домашніх тварин, оскільки листя токсичні для них. З цієї причини англійський плющ зазвичай вішають у підвісному горщику або ставлять на шафу.

Які кімнатні рослини найкраще вбирають вологу і позбавляють від плісняви: список

Сансевієрія або тещин язик

Ця витривала та адаптована рослина також є однією з найкращих в боротьбі проти конденсату та вологи. Сансевієрія добре росте при яскравому світлі та теплих температурах і не потребує догляду. Достатньо поливати її раз на декілька тижні.

Листя рослини мають різні форми та кольори, багато з них нагадують зміїну шкіру, і згідно з дослідженнями, листя не тільки вбирає зайву вологу, але й фільтрує звичайні побутові токсини.

Джерело: Обозреватель

Легше не стане: Землю знову "атакуватимуть" магнітні бурі, названо дати

неділя, 3 грудень 2023, 21:27

Землю ще три дні поспіль атакуватимуть так звані сонячні шторми. Активність буде високою, ще в неділю, 3-го, а також 4 та 5 грудня. Про це свідчить додаток для метеочутливих людей Meteoagent, передають Патріоти України. Ще одна дата, коли фіксується в...

Додайте це у воду - і яйця будуть самі вилітати зі шкаралупи: Хитрий спосіб варіння

неділя, 3 грудень 2023, 21:12

Кулінари часто радять додавати оцет у воду для варіння. Покладіть яйця у каструлю і додайте холодну воду. Вода повинна повністю покривати яйця. Перед тим, як ставити каструлю на вогонь, додайте у неї трохи соди, передають Патріоти України. Просто варіт...