Які спеції не можна додавати у страви у великій кількості - будьте обережні з ними!

Спеції додають стравам особливого пряного смаку та аромату. Без них продукти будуть досить прісними. Але деякі приправи все ж потрібно додавати досить обережно, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість, які спеції у великій кількості можуть зіпсувати смачні страви. Додавайте їх у декілька прийомів. Дуже обережно додавайте у страви наступні спеції:

Сіль

Без солі не обходиться приготування майже жодної страви. Вона дійсно додає гарного смаку продуктам. Але додавати її потрібно досить обережно, у декілька прийомів, щоб не перебити смак інших інгредієнтів.

Чорний перець

Мелений перець додає улюбленим стравам особливого пряного відтінку та теплоти. Але його надмірна кількість активізує ваші рецептори занадто сильно, і ви почнете кашляти або чхати.

Кмин

Вишуканий присмак кмину пасує до багатьох продуктів. Але для того, щоб покращити страву. а не зіпсувати, його має бути зовсім трохи.

Мускатний горіх

Така спеція підходить і для десертів, і для солоних страв. Варто пам'ятати, що ця пряність у надмірній кількості можна додавати небажаної гіркоти продуктам.

Кориця

Корицю часто використовують для випічки або напоїв. Якщо додасте дуже багато такої спеції у страву – їжа буде надто солодкою.

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:40

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...