Якому шоколаду ви надаєте перевагу? Це розповість багато про ваш характер

Наші смакові переваги також можуть розповісти дуже багато про нас. Психологи розробили цікавий тест, де ваш улюблений шоколад зможе показати вам, на що ви здатні, передають Патріоти України.

Чорний шоколад

Ви дуже серйозна людина, яка завжди домагається свого. Вам не подобається, коли на вас намагаються тиснути або вказувати, що вам робити. Ви звикли самостійно приймати рішення і одна з ваших важливих і основних рис – повна незалежність і самоконтроль. Ви зможете допомогти будь-якою порадою і знаходите рішення проблеми, також вмієте незважаючи на труднощі йти вперед.

Молочний шоколад

Вам подобається вести активний спосіб життя, ви любите спілкуватися і маєте дуже багато друзів. Для вас не існує ніяких меж, від життя ви завжди намагалися брати все, що захочеться. Найголовніше для вас – емоції та враження, які ви намагаєтеся отримувати кожен день. Немає нічого гіршого для вас, ніж застій в сірому житті, що складається з однакових днів. Однак з вами таке відбувається рідко, адже ви завжди знайдете чим зайняти себе.

Білий шоколад

Ніжна і імпульсивна особистість, яка відрізняється невеликою інфантильністю, що завжди в міру і до місця. Ваша головна проблема – зайва доброта і прагнення всім допомогти, це робить вас занадто довірливою людиною, тому багато людей хочуть скористатися вами. Однак довго сидіти на вашій шиї все одно не вийде, тому що розпізнавати брехню у вас виходить досить швидко.

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...

Виберіть подарунок на картинці - і дізнайтеся, яким для вас буде 2023 рік

субота, 28 січень 2023, 11:12

Чи любите ви подарунки так, як любимо їх ми? Якщо так, пройдіть наш жартівливий тест. Виберіть коробку, пакет або мішок, який доведеться вам до душі, і дізнайтеся, що лежить всередині, передають Патріоти України. Кожен подарунок розповість, що чекає ва...