Якщо є конденсат на вікнах: ТОП-4 поради, як цього позбутись

Взимку вікно може стати одним із джерел поширенню грибка і цвілі, якщо на ньому є конденсат. У таких випадках треба дотримуватись декількох важливих порад, передають Патріоти України.

Щоб уникнути цієї неприємної "мокрої" ситуації на вікнах, є п'ять лайфхаків від сайту Побут, аби у холодний період не збирався конденсат на вікнах. Вони потребують фінансових вкладень.

Зменшити підвіконня. Люди, які бажають вирощувати рослини на підвіконні, часто вимагають, щоб підвіконня було дуже широким, що перекриває надходження тепла від батареї до скла. Ширину підвіконня рекомендується робити такою, щоб вона не закривала опалювальний прилад: так скло буде нагріватися і конденсат випаровуватиметься.

Створити конвекційний екран. Для цього потрібно під кутом 30-60 ° встановити невеликі панелі, які будуть направляти тепле повітря від опалювального агрегату до віконної системи.ї

Встановити вентиляційний клапан. Серед сучасних пластикових вікон деякі моделі мають вбудовані клапани, де відбувається повітрообмін і видаляється зайва волога в приміщенні. Але якщо ні, то можна облаштувати конструкцію самостійно.

Додати нагрівальні елементи. Якщо система центрального опалення не дає достатньо тепла, слід використовувати додаткові електроприлади й по можливості розміщувати їх біля вікон, щоб вони добре прогрівалися і на склі не накопичувався конденсат.

Все дуже просто! Як розігріти картопляне пюре, щоб зберегти смак страви

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:12

Досвідчені кухарі не рекомендують готувати картопляне пюре із запасом, оскільки наступного дня його практично неможливо подавати до столу. Смак страви стає зовсім не таким, як одразу ж після приготування. Якщо використовувати мікрохвильову піч, то це о...

Це справді працює! Експерти назвали овоч номер один, який регулює рівень цукру в крові

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:57

Можливо, ви вже неодноразово чули фразу обов’язково з'їжте всю броколі - і це зовсім не дивно. У цій дитячій пораді дійсно закладена частка правди, передають Патріоти України. Броколі відома своїми вражаючими перевагами для здоров’я. Вона не тільки ма...