Якщо не виходить позбутися неприємного запаху з раковини - спробуйте цей простий спосіб

Зовні здається, що раковина зовсім не брудна. Але варто відкрутити злив, як відразу стане зрозуміло, чому вода швидко не йде і з'явився неприємний запах, передають Патріоти України.

Однак головне завдання тут — відкрутити болт. Найлегше це зробити звичайною монетою. Якщо болт заіржавів, змочіть ганчірку оцтом і покладіть зверху на півгодини-годину.

Потім спробуйте відкрутити болт звичайною монетою.

І вже тоді ви побачите, наскільки брудний злив всередині. Його потрібно як слід помити: саме він і є джерелом неприємного запаху і засмічень.

Потім зібрати всю конструкцію воєдино, закрутивши болт. Тепер вода ітиме дуже швидко, а від неприємного запаху не залишиться і сліду! Більш докладно у відео нижче:

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...