Якщо не виходить позбутися неприємного запаху з раковини - спробуйте цей простий спосіб

Зовні здається, що раковина зовсім не брудна. Але варто відкрутити злив, як відразу стане зрозуміло, чому вода швидко не йде і з'явився неприємний запах, передають Патріоти України.

Однак головне завдання тут — відкрутити болт. Найлегше це зробити звичайною монетою. Якщо болт заіржавів, змочіть ганчірку оцтом і покладіть зверху на півгодини-годину.

Потім спробуйте відкрутити болт звичайною монетою.

І вже тоді ви побачите, наскільки брудний злив всередині. Його потрібно як слід помити: саме він і є джерелом неприємного запаху і засмічень.

Потім зібрати всю конструкцію воєдино, закрутивши болт. Тепер вода ітиме дуже швидко, а від неприємного запаху не залишиться і сліду! Більш докладно у відео нижче:

А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...

Знімаємо хімічний віск із фруктів: ТОП-4 дієві способи, які знають не всі

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:15

Ні для кого не секрет, що красиві, глянсові фрукти найчастіше привертають увагу покупців. Нанесення воску на фрукти дозволяє їм зберігатися довше під час транспортування. На жаль, для цього не завжди використовуються натуральний віск, передають Патріот...