Якщо не виходить позбутися неприємного запаху з раковини - спробуйте цей простий спосіб

Зовні здається, що раковина зовсім не брудна. Але варто відкрутити злив, як відразу стане зрозуміло, чому вода швидко не йде і з'явився неприємний запах, передають Патріоти України.

Однак головне завдання тут — відкрутити болт. Найлегше це зробити звичайною монетою. Якщо болт заіржавів, змочіть ганчірку оцтом і покладіть зверху на півгодини-годину.

Потім спробуйте відкрутити болт звичайною монетою.

І вже тоді ви побачите, наскільки брудний злив всередині. Його потрібно як слід помити: саме він і є джерелом неприємного запаху і засмічень.

Потім зібрати всю конструкцію воєдино, закрутивши болт. Тепер вода ітиме дуже швидко, а від неприємного запаху не залишиться і сліду! Більш докладно у відео нижче:

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...