Якщо порошок не "тягне", а в хімчистці дорого: ТОП-3 дешеві способи вивести плями

Іноді звичайна пральна машина не може впоратися з деякими плямами. Тоді потрібно звертатися в хімчистку, яка обходиться не дешево, передають Патріоти України. Від деяких плям можна позбутися і народними засобами, які будуть коштувати копійки.

Бензин для видалення жирних плям

За допомогою бензину можна з легкістю позбавиться від жиру, масла. Досить змочити вату в бензині і протерти забруднене місце. Пізніше пляма повинна частково або повністю пройти. Намагайтеся не виливати бензин на тканину, тому що це може пошкодити матеріал. Неприємний запах від цієї речовини досить складно вивести, але кілька прань і все пройде.

Видаляємо плями праскою

Свіжа пляма від жиру або масла можна вивести, погладжуючи матеріал праскою при температурі приблизно 100 градусів через кілька шарів промокальним паперу, яку потрібно покласти зовні і всередині одягу. Якщо забруднення не встигло повноцінно засохнути, ви легко зможете його вивести, не використовуючи засоби для очищення.

Нашатир

Дешеве і досить дієвий засіб проти плям. Додайте 1 ложку цієї речовини в 1/2 склянки води, і ретельно перемішайте склад. Потім змочіть ватний диск у воді, і починайте протирати слід до тих пір, поки тканина не очиститься від плями.

Врахуйте, що виливати аміак прямо на річ не можна, оскільки матеріал може зіпсуватися. До того ж, вивести різкий неприємний запах з одягу буде дуже складно.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...