Якщо вимкнули світло під час прання: Що обов’язково зробити з пральною машиною

За прикладом минулої зими українцям добре відомо, що електрика може відключитися будь-якої миті. Особливо прикро, коли це відбувається під час прання. У цьому випадку потрібно правильно діяти, щоб речі не засмерділи, а пральна машинка не зіпсувалася. Про правила поводження з технікою під час блекауту пише aktualno.pro, передають Патріоти України.

Що робити, якщо під час прання вимкнули світло

  • Витягніть штекер з розетки. Це захистить пральну машину від перепадів напруги, коли електрику знову ввімкнуть.
  • Поверніть штекер в розетку, коли електроенергія повернеться до вашої оселі. Не поспішайте робити це у перші хвилини. Зачекайте, доки напруга в мережі стабілізується.
  • Запустіть програму полоскання та віджиму на машинці.

У разі недовгих відключень зливати воду з машини не потрібно. А от якщо світло відключили на добу і більше, доведеться вдатися до наступного методу:

  • Вимкніть машинку з розетки й підстеліть під неї одноразову пелюшку або старий рушник.
  • Знайдіть зливну трубку. Зазвичай вона розташована у нижній частині пральної машини.
  • Вийміть трубку, зніміть заглушку і спустіть рідину в ємність.
  • Коли воду буде злито, надійно закрийте трубку і поверніть на місце. Після цього можна відкрити дверцята машинки та дістати мокрі речі.

Якщо дверцята пральної машини заблоковані, використовуйте аварійний трос або шнурок. Зазвичай він розташований поруч зі зливним фільтром. Якщо такого троса немає, використовуйте мотузку, проклавши її в отвір між корпусом та люком.

Не робіть так! Проктолог назвала щоденні звички, що "руйнують" кишечник

вівторок, 5 березень 2024, 11:07

Повсякденні та безневинні на перший погляд звички негативно впливають на стан кишечника людини. Про це розповіла проктолог Віталіна Петрова, передають Патріоти України. Як зазначила лікарка, слід обмежити споживання кави. Справа в тому, що цей ароматни...

А ви це знали? Як кава може знизити ризик діабету

вівторок, 5 березень 2024, 10:15

Десятиліття тому багато вчених вважали, що вживання кави шкідливе для здоров'я. Але кава пережила дивовижний поворот. Дослідження за дослідженням показують, що щоденне вживання однієї-двох чашок кави - з кофеїном або без кофеїну - може подовжити тривал...