Якщо збився пуховик після прання: ТОП-4 простих способи повернути речі колишній вигляд

Зазвичай вибір та покупка пуховика доставляє дівчатам безліч проблем. У пошуках ідеального фасону та кольору, представниці прекрасної статі не думають про те, як за ним потім доглядатимуть, передають Патріоти України.

Якщо пуховик світлий, його доведеться частіше прати, а це може призвести до того, що наповнювач може збитися. Також важливу роль відіграє і вид "нутрощів" - пух (він ще й може виділити жир при пранні та остаточно зіпсувати річ), холлофайбер або інший сучасний наповнювач. У будь-якому випадку, будь-який з них може збитися. Як виправити цю ситуацію?

Найпростіший, але тривалий – розбити грудки руками . Для цього можна зручно вмоститися перед телевізором, взяти пальто в руки і, намацуючи кожну грудку, розминати її, а потім розмістити по місцях.

Можливо, це прозвучить дивно, але розбити грудки можна палицею, наприклад, ручкою від шабри. Для цього куртку або пальто потрібно розкласти на рівній поверхні та побити палицею.

Не гірший варіант - пилосос. Знімаємо основну насадку, вмикаємо середній режим і водимо трубкою по куртці, розподіляючи наповнювач.

І ще один, найпростіший варіант, покласти пуховик у пральну машинку, покласти туди ж тенісні м'ячики (або кульки з фольги) та включити режим віджиму

Швидкий тест: Скажіть, який у вас колір очей - і дізнайтеся більше про себе

понеділок, 5 червень 2023, 23:17

Очі - вікна душі. Чули? І дійсно, вони можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. 1. Якщо ви обрали варіант один, значить ваша головна риса – відкритість. Ви – така людина, яка буде радіти всім новим знайомствам. Ви здат...

Хто ви - лідер, істеричка, романтик чи меркантильна любителька розкоші? Жіночий тест за формою нігтів

понеділок, 5 червень 2023, 19:15

Форма нігтів індивідуальна, як і відбитки пальців. Однак вчені впевнені, що вона може багато чого розповісти про особистість людини. Пройди швидкий тест і дізнайся більше про себе, передають Патріоти України. Проходити тест дуже просто. Подивись на кар...