Яку кашу не можна їсти щодня і чому - несподівана відповідь експертів

Будь-яка каша є відмінним гарніром до м'ясних, рибних та овочевих страв. Фахівці рекомендують їсти крупи 2-3 рази на тиждень. Існує міф, що вранці потрібно обов'язково їсти вівсяну кашу, фахівці ж навпаки стверджують, що вранці потрібно їсти білкові продукти, а вівсяну кашу або суп краще їсти на обід, вона ситна і добре наситить або ж гречану кашу, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz ділиться корисними порадами від фахівців, яку кашу категорично не можна їсти щодня.

На думку експертів, щодня не можна їсти саме вівсяну кашу. По-перше, тому що вона дуже калорійна і може дуже швидко призвести до набору ваги. По-друге, у ній є фітінова кислота, яка не дає організму повноцінно засвоїти кальцій!

Їсти вівсянку фахівці рекомендують не більше одного разу на тиждень, і при цьому потрібно вибирати не кашу швидкого приготування, а плющену, яку потрібно варити не менше 15-20 хвилин.

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:28

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...