Який алкоголь найшкідливіший на Новий рік - краще його не пити на святковому застіллі!

На новорічному столі поряд із закусками та десертами повинні бути і алкогольні напої. І це, дуже часто, не лише шампанське. Але варто пам'ятати, що є й таке спиртне, яке вживати буде досить шкідливо, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість, які напої не варто вживати у новорічну ніч. На організм вони вплинуть досить погано.

Якщо ви не хочете, щоб на ранок після застілля у вас боліла голова – не варто вживати алкогольні коктейлі. Справа в тому, що в таких напоях, як правило, поєднаний різний алкоголь, тому й ефект непередбачуваний. Також, в коктейлях може бути надмірна кількість цукру. що також дуже шкідливо.

Якщо мова йде про віскі та коньяк – від них також краще відмовитись. В таких напоях містяться дубильні речовини. Тому якщо поєднувати їх з різноманітними жирними закусками і салатами – вам може стати погано.

Яким напоям все ж віддати перевагу

В нічний час краще випити 1-2 келихи не дуже міцного алкоголю. Наприклад, біле сухе вино. При цьому, важливо нормально поїсти перед вживанням алкоголю, а також в перерві між келихами пити достатньо води.

Оберіть чашку на картинці - і дізнайтеся свої потаємні бажання

понеділок, 26 лютий 2024, 9:12

Обрана вами чашка може відображати ваші найсокровенніші бажання та мрії. Ваш вибір може допомогти усвідомити, до чого ви прагнете у своєму житті, передають Патріоти України. Деталі. Як пройти тест: . Розшифровка:

Особливий талісман: Навіщо носять каштан у сумці - прикмети та забобони

понеділок, 26 лютий 2024, 8:12

Сучасні сумки, такі різноманітні за формою і призначенням, ведуть свій рід від звичайного полотняного або шкіряного мішечка. Наші далекі предки складали в нього гроші та інші цінні дрібниці, а потім носили на поясі, щоб завжди мати під рукою, інформує ...