Який бензин заливати в генератор, а який не можна в жодному разі: Список характеристик

Через постійні відключення світла українці активно використовують електрогенератори. Особливо популярні бензинові моделі, оскільки вони вважаються найдоступнішим варіантом. Важливим є підбір палива для таких генераторів, адже підійде не будь-який бензин.

Від якості палива залежить функціональність генератора, термін експлуатації та витрати власника. OBOZREVATEL розібрався, який бензин краще брати для генератора, а який не можна.

Яким має бути бензин для генератора

  • Неетильований бензин. Хоча допустимий вміст етанолу до 10%, рекомендується паливо без етанолу.
  • Октанове число не нижче А-92. Найбільш прийнятним варіантом за ціною буде саме 92 бензин, якщо іншого не вказано в документації генератора. А-95 та А-98 у більшості випадків не приносять стільки плюсів, щоб компенсувати високу ціну.
  • Наявність свинцевих добавок. Завдяки таким домішкам двигун генератора працюватиме більш ефективно, а на свічках не виникне нагару.

Яке паливо не можна використовувати в жодному разі

Забороняється використовувати E85, суміш газу та олії. Також не можна модифікувати двигун генератора до роботи на альтернативному паливі.

Не можна використовувати бензин, який зберігався довше за півроку. Таке паливо втрачає свої властивості, витрата стає неекономною, крім того можуть виникнути неполадки в двигуні. Також слід переконатися, що бензин не зберігався за високих температур.

Паливо з низьким октановим числом (менше за А-92) може призвести до пошкодження генератора. Справа в тому, що такий бензин повністю не згоряє та залишає відкладення.

Тест-картинка на унікальність особистості. Виберіть малюнок, який вам найбільше подобається!

субота, 28 січень 2023, 12:10

Швидкий тест по картинці допоможе дізнатися про себе багато нової та корисної інформації. Якщо ви готові дізнатися про свою особистість правду, нехай навіть і гірку, то пропонуємо вам пройти цей тест, розроблений голландськими психологами, передають Па...

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...