Який подарунок з намальованих ви оберете? Це розповість, що вам приносить радість по-справжньому

Іноді наші асоціації грають з нами злі жарти, наприклад, можуть розповісти щось про нас і наш характер, передають Патріоти України.

Психологи склали для вас тест, який покаже, що саме приносить вам справжню радість.

Подарунок № 1

Якщо ви вибрали саме перший подарунок, то найбільше ви любите елемент несподіванки. Вам подобається, коли роблять сюрпризи і відбувається щось хороше, що ви зовсім не очікували. Також ви і самі не проти зробити кому-небудь сюрприз, це приносить вам неймовірні емоції і щастя. Подарунки вам подобаються більше не тому, що у вас будуть нові речі, а тому що ви просто щасливі, що можете комусь зробити сюрприз.

Подарунок № 2

Радість і щастя приносить вам навчання, пізнання чогось нового, якщо ви вибрали саме другий подарунок. Ви обожнюєте розуміти, наскільки багато ви знаєте. Для вас найвища похвала – коли хтось оцінює ваші розумові здібності. Ви зважаєте професіоналом у своїй сфері і всі справи намагаєтеся робити чітко, до всього підходите відповідально і з почуттями.

Подарунок № 3

Третій подарунок неодмінно говорить про вашу життєрадісність. Тому так складно буде сказати, що саме вас обрадує. Ви можете бути щасливим буквально з будь-якої причини, тому що радість виходить у вас зсередини і все, що потрібно – це просто випустити її зі свого серця. Немає нічого приємнішого, ніж усвідомленням повного щастя, коли навколо все спокійно і чисто.

Подарунок № 4

Ви дуже любите відчувати себе матеріально незалежною, якщо вашу увагу привернув саме четвертий подарунок. Все тому, що для вас є чітке бачення, що будь-які радості можна придбати тільки за гроші. Через це нічого не потішить вас так сильно, як, наприклад, раптова премія до зарплати або несподівана спадщина невідомого родича.

Психологічний тест: Виберіть чашку на картинці - і дізнайтесь, яка ви людина

неділя, 26 березень 2023, 21:12

Добра, чуйна, уважна? Оптимістка чи песимістка? Амбіційна і зі стрижнем чи пасивна та безініціативна? Відкритий екстраверт чи замкнута у собі соціопатка-домосідка? Усі ми люди різні. Усіх нас природа нагородила певними якостями, якими ми й відрізняємос...

Попрощайтеся з жиром та накипом! Секрет чистих сковорідок від англійських господарок

неділя, 26 березень 2023, 17:08

Чи бувало таке, що помив увесь посуд, але тут на очі трапляється брудна сковорода? Довге та часте її використання залишило на посуді накип та жир від м’ясних страв, передають Патріоти України. Проте англійські господині вигадали спосіб, як відмити сков...