Який у вас рівень самовпевненості? Цей тест у картинці розкриє карти

Впевненість у собі є головним ключем до успіху. Часом цінні навички виявляються не настільки вирішальними, як адекватна самооцінка і вміння правильно себе презентувати, передають Патріоти України.

Визначити рівень віри в себе і зрозуміти, в якому напрямку краще працювати допоможе психологічний тест. Подивіться на зображення і визначте, яку тварину ви помітили першою.

Риба

За життя ви більше пливете більше за течією. Ви прислухаєтеся до думки інших людей лише в тому випадку, якщо вона спростить вам життя.

Слон

Ви завжди на 100% впевнені в своїх силах і переконаннях. Вас ні в чому неможливо переконати. Якщо ви бачите мету, то наполегливо йдете до неї. Намагайтеся проявляти більше гнучкості і прислухатися до порад.

Тигр

Навколишні можуть впливати на вашу думку, але тільки за допомогою дуже переконливих аргументів. Якщо ви досить впевнені в своїй позиції, то ні за що від неї не відступите.

Орел

Ви вважаєте себе завжди правим. Але у вашому житті є люди, перед думкою яких ви пасуєте і здаєте свої позиції.

Собака

Ви дуже м'яка і податлива людина. На вас має великий вплив думка сторонніх людей. Не можна сказати, що ви господар своїх рішень і можете відстояти власну точку зору.

Експерти назвали найкорисніший спосіб приготування яєць

вівторок, 21 травень 2024, 18:12

Яйця можна зустріти практично в кожному списку корисних продуктів: вони сповнені білка, вітамінів, мінералів та корисних жирів. . Проте, багато дієтологів дотримуються думки, що неправильно приготовані яйця не тільки не корисні для організму, але і мож...

Переможці холестерину: як таблетки змінюють ваше здоров'я

вівторок, 21 травень 2024, 18:02

Коли мова йде про здоров'я серця, боротьба з високим рівнем холестерину стає однією з ключових складових. Та що робити, якщо здоровий спосіб життя не допомагає досягти нормального рівня? Одним із найефективніших методів контролю холестерину є таблетки,...