Який ваш природній дар за датою народження? Дізнайтесь просто зараз!

Кожного з нас природа наділила певними здібностями, реалізація яких і забезпечує наш життєвий успіх! Безталанних людей не буває, передають Патріоти України.

Однак далеко не у кожного здібності виявляються ще в юності – багато людей усвідомлюють своє призначення набагато пізніше. За допомогою нумерології можна прискорити цей процес і почати розвивати свій талант прямо зараз.Щоб дізнатися, якими здібностями вас обдарувала природа, потрібно звернутися до дати вашого народження.

Додавайте всі цифри дати, поки не отримаєте число від 1 до 9 – це і буде число вашого таланту. Наприклад, ви народилися 17.01.1975. Додаємо всі числа: 1 + 7 + 0 + 1 + 1 + 9 + 7 + 5 = 4 . Число таланту в даному прикладі – 4. Коли число таланту розраховане, залишається тільки прочитати його тлумачення і дізнатися, в якій сфері ви досягнете найбільших успіхів.

1 – символ лідерських здібностей

Ви досягнете великих успіхів в будь-якій колективній роботі, тому що зумієте захопити людей і повести їх за собою. Люди, яким відповідає це число таланту, ініціативні, наполегливі, відповідальні і комунікабельні. Це природжені керівники. Якщо зараз ви займаєте невисоку посаду, згадайте про те, що всі починали з малого – і приступайте до активних дій.

2 – символ миролюбства і дипломатичності

Це число наділяє свого володаря умінням домовлятися, викликати прихильність до себе найпретензійніших людей і з легкістю вирішувати будь-які конфлікти і суперечки. Люди з такими здібностями можуть домогтися успіху практично в будь-якій сфері: з них виходять хороші психологи, адвокати, дипломати і підприємці.

3 – символ життєрадісності і натхнення

Ті, кому протегує це число таланту, відрізняються багатою уявою, енергійністю і тягою до творення, а також умінням настільки переконливо викладати свої думки, що навіть їхні близькі люди не завжди можуть відрізнити обман від правди.

Люди Трійки добиваються великих успіхів в художній творчості, особливо – в акторській майстерності.

4 – символ практичності і зосередженості

Висока здатність до концентрації і пильна увага до деталей допомагають людям, що знаходяться під заступництвом цього числа, добиватися успіхів навіть у найскладнішій і одноманітній роботі.

Вони вдало справляються з важкими розрахунками і складають точні плани, тому прекрасно реалізують себе у фінансовій сфері, а також – в архітектурному конструюванні.

5 – символ допитливості і енергійності

Той, хто народжений під цим числом, прагне пізнати навколишній світ, проаналізувати і пояснити його дивовижні явища. І, як правило, люди числа П’ять наділені невичерпним запасом сил для того, щоб відкривати себе і оточуючих нові горизонти знань. З них виходять прекрасні вчені, вчителі, археологи.

6 – символ боргу і вірності

Природа наділила людей з цим числом таланту величезною силою, яка в повній мірі розкриється в служінні високим людським цілям. Такі люди – прекрасні вихователі, вчителі, лікарі.

Як правило, навіть якщо їх сфера роботи досить далека від перерахованих вище, вони проявляють себе в допомозі ближнім: надають підтримку, дають мудрі поради і чудово виховують дітей.

7 – символ творчості та мудрості

Той, кому відповідає це число таланту, наділений сильними інтелектом і аналітичними здібностями. Люди Сімки легко засвоюють інформацію, проникають в суть речей, встановлюють глибинні зв’язки між явищами світу.

Дуже проникливі: вміння «бачити людей наскрізь» часто проявляється ще в дитячі роки.

Успішно реалізовують себе в будь-який інтелектуальної діяльності та творчості. Крім того, у деяких з них з часом розвиваються екстрасенсорні здібності.

8 – символ волі і сили

Народжені під заступництвом цього числа здатні знаходити вихід з найскладніших ситуацій і долати всі перешкоди на шляху до мети.

Люди числа Вісім досягають великих успіхів в будь-якій сфері, що вимагає моральної або фізичної витривалості, особливо – в спорті.

9 – символ творчості

Віра в ідеал і прагнення до вдосконалення світу відрізняє тих, кому відповідає це число таланту. Такі люди естетично сприйнятливі і творчі, тому реалізовують себе в творчих професіях: словесній творчості, акторській грі, музичній грі.


Теперь ви знаєте який ваш природний дар за датою народження. Діліться з друзями!

Ці продукти доступні всім! Що їсти, щоб врятуватися від літньої спеки

вівторок, 21 травень 2024, 6:30

Літо характеризується неймовірною спекою. Зневоднення, теплові удари та висипання від накопиченого поту - ось деякі з багатьох ризиків для здоров'я, які несе з собою літо. Є декілька порад, як за допомогою їжі полегшити свій стан під час невимовної спе...

А ви це знали? З чим їсти гречку для максимальної користі та смаку

вівторок, 21 травень 2024, 6:09

Гречка неймовірно корисна, а крім цього смачна, якщо знати, як її готувати. Гречка запобігає утворенню жовчного каміння, знижує кров’яний тиск, зменшує ризики серцевих захворювань, а також раку грудей. Склад цієї крупи багатий міддю, магнієм, кліткови...