Який засіб насипати на килим, перш ніж його пропилососити - ефект від прибирання зросте в рази

Пилосос можна використовувати ще ефективніше, якщо додати один підручний продукт, передають Патріоти України.

Іноді в будинку може виникнути неприємний запах, особливо часто це буває у тих, хто тримає домашніх вихованців. Якщо ви провели прибирання, пропилососили килими, а проблема так не вирішилася, спробуйте скористатися одним дієвим лайфхаком.

Незважаючи на те, що існує безліч продуктів, якими можна посипати килими, щоб видалити запахи, один із найкращих способів зробити це — залізти в шафу і взяти звичайнісіньку харчову соду. Про лайфхак, який покращить ефект від пилососа, пише Irish Examiner.

Килим може вбирати запах вихованця, але це просто виправити. Що потрібно робити:

  1. Щедро посипте харчовою содою ділянку, яку потрібно освіжити.
  2. Залиште на кілька хвилин, перш ніж прибрати порошок пилососом.

Ви відразу помітите покращення, кімната буде пахнути набагато свіжіше. Для сильнішого результату змішайте кілька крапель улюбленої ефірної олії з харчовою содою, перш ніж посипати її на поверхню. Це буде більш ефективно, якщо потрібно позбавитися особливо сильного запаху. Іноді причиною запаху є сам пилосос, тому не забувайте його чистити.

Що ви не впускаєте у своє життя? Психологічний тест у картинці, який здивує

четвер, 6 жовтень 2022, 6:15

Пройдіть психологічний тест: виберіть парасольку на картинці та дізнайтеся, чого ви підсвідомо уникаєте передають Патріоти України. Деталі. Подивіться на чотири закриті парасольки на зображенні. Виберіть одну, яка подобається більше, ніж інші. У резуль...

"Павуки в банці": Як насправді було ліквідовано ватажка "ЛНР" Анащенка і чому версія генерала Кривоноса - міф

середа, 5 жовтень 2022, 23:32

Попри результативний характер операцій ГІ "Права Справа", змушений констатувати, що робота місцевих сил спротиву не знайшли належної підтримки з боку ССО. Проте результати цих операцій активно лунають у медіапросторі як власні здобутки українських спецслу