Японський метод прибрати живіт і випрямити спину - мінус 4 см за 5 хвилин в день

З поширенням сидячого способу життя у багатьох спостерігаються проблеми з хребтом, передають Патріоти України.

Цю просту і ефективну техніку корекції фігури розробив японський лікар Фукуцудзі близько 10 років тому. Метод допомагає позбутися від в’ялого живота і повертає скелет в природне положення. Всього п’ять хвилин в день для занять, і обриси вашого тіла відчутно зміняться, талія стане тоншою, а спина – рівнішою.

Коли метод був вперше опублікований, книга розійшлася величезним тиражем – понад 6 мільйонів копій, але всю суть техніки можна описати кількома реченнями і рекомендаціями:

Скачайте з рушника тугий валик не менше 40 см в довжину і 7-10 см в товщину. Перев’яжіть його, щоб він не розмотувався.

Сядьте на тверду горизонтальну поверхню (м’яке ліжко не підійде, краще – кушетка, масажний стіл або розстеліть килимок для фітнесу на підлозі), покладіть згорнутий валик позаду себе.

Акуратно опустіться на спину, притримуючи валик руками так, щоб він виявився точно поперек тіла під попереком – рівно під пупком. Це важливий момент.

Розведіть ноги на ширину плечей і «клишоного» зведіть стопи разом – так, щоб великі пальці торкалися один одного, а п’яти були на відстані 20-25 см.

Заведіть витягнуті прямі руки за голову, поверніть їх долонями вниз і з’єднайте мізинці.

Уважно стежте за тим, щоб великі пальці ніг і мізинці рук стикалися.

Проведіть в такому положенні 5 хвилин. Акуратно вставайте, бо під час вправи кістки і суглоби трохи зсуваються.

Якщо все робити правильно, ви відчуєте, як ваш скелет починає приймати природне для нього положення і випрямляється. Живіт буде поступово втягуватися, внутрішні органи – розміщуватися в найбільш сприятливе для них положення.

Для початку досить складно витримати цілих 5 хвилин, тому починайте з малого – по 2-3 хвилини. Результат буде відчутно помітний вже через місяць таких нескладних занять.

Це чудова альтернатива фізичним вправам на зміцнення хребта. Спробуйте цей метод – спина буде вам вдячна.

Швидкий тест: Скажіть, який у вас колір очей - і дізнайтеся більше про себе

понеділок, 5 червень 2023, 23:17

Очі - вікна душі. Чули? І дійсно, вони можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. 1. Якщо ви обрали варіант один, значить ваша головна риса – відкритість. Ви – така людина, яка буде радіти всім новим знайомствам. Ви здат...

Хто ви - лідер, істеричка, романтик чи меркантильна любителька розкоші? Жіночий тест за формою нігтів

понеділок, 5 червень 2023, 19:15

Форма нігтів індивідуальна, як і відбитки пальців. Однак вчені впевнені, що вона може багато чого розповісти про особистість людини. Пройди швидкий тест і дізнайся більше про себе, передають Патріоти України. Проходити тест дуже просто. Подивись на кар...