Ящик пральної машини буде ідеально чистим - потрібен лише один підручний продукт

Прибирання у ванній кімнаті включає очищення пральної машинки, а особливу увагу варто приділити відділенню для мийних засобів. Там може утворюватись грибок. Тому якщо ви помітили, що всередині висувного відсіку, куди засипається порошок і кондиціонер, утворилася чорна слизоподібна субстанція, одразу вирішуйте цю проблему, передають Патріоти України.

Є дуже дешевий та простий спосіб очищення ящика пральної машини від плісняви. Навіть не потрібно використовувати агресивну хімію, ключовий інгредієнт для цього лайфхака, напевно, знаходиться на вашій кухні, передає видання Mirror.

Чорні слизові частки можуть бути скупченням бактерій, жиру й плісняви. З часом і без регулярного очищення ваша пральна машина засмітиться залишками мийного засобу та іншим сміттям, і в результаті це стане ідеальним середовищем для поширення грибка. На щастя, є чудовий спосіб виправити цю проблему. Все, що вам знадобиться, оцет та стара зубна щітка.

Що потрібно робити, щоб очистити відсік для порошків у пральній машині:

  • Залийте оцет у розпилювач. Обприсніть ящик і залиште на 10 хвилин.
  • За допомогою щітки почистіть ящик.
  • Розпиліть з пульверизатора воду, щоб змити бруд та залишки оцту.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...