Ідеальна фігура до літа гарантована! ТОП-5 простих тренувань, які дозволяють легко спалити жир на животі

Жирові складки на животі свідчать про порушення травлення та обміну речовин. Це поширена проблема та серйозне попередження про можливий початок хронічного захворювання. Так, жіноча талія, що має в колі понад 80 см, вважається приводом перевіритись на резистентність до інсуліну.

OBOZ. UA розповів про найефективніші способи позбавлення жиру на животі, інформує UAINFO.org.

Гімнастичні вправи

Це один із найпростіших видів тренування, оскільки всі вправи – віджимання, підтягування, випади, присідання, планки та інше, виконуються з власною вагою

Такий вид занять підходить людям із різним рівнем фізичної підготовки. До того ж у гімнастиці є багато спеціальних вправ для видалення жиру на животі.

Йога

Йога задіює основні м'язи тіла, сприяючи силі, гнучкості та уважності. Такі асани, як планка, човен і місток, спрямовані на посилення та тонізацію середнього відділу м'язів живота.

Крім того, у йозі велика увага приділяється контролю дихання та техніці релаксації, що знижує рівень стресів, які сприяють накопиченню жиру.

Пілатес

Пілатес наголошує на контрольованих рухах і правильному вирівнюванні. Так, вправи планка та підкат, спрямовані безпосередньо на м'язи живота, сприяючи тонізуванню та формуванню середнього відділу.

Пілатес також покращує поставу, збільшує силу та гнучкість тіла.

Велотренажер

Це відмінний спосіб динамічного тренування тіла. З кожним натисканням педалі ви активуєте м'язи нижньої частини тіла – підколінні сухожилля, сідничні м'язи, квадрицепси та ікри, одночасно залучаючи до процесу верхню частину.

Ці комплексне заняття збільшує витрати калорій, що робить його ефективним для всіх, хто бажає швидко схуднути.

Біг

Біг розвиває витривалість і силу. Під час тренування ви самі можете вибирати темп та дистанцію, а також ускладнювати маршрути, наприклад, бігти під гору.

Біг слід починати з розминки та займатися у зручному взутті, щоб не травмувати ноги.

Господиням на замітку! Які помідори краще обрати для консервації - три основні критерії

субота, 22 червень 2024, 21:28

Консервація продуктів на зиму - це одне з основних занять господинь влітку. Для того, щоб продукти зберігались цілу зиму та не нанесли шкоду організму, слід уважно підходити до їх вибору, передають Патріоти України. Як правильно обирати помідори для ко...

Коли солити пельмені? Є помилка, якої припускається багато господинь

субота, 22 червень 2024, 17:15

Пельмені, здавалося б, така банальна страва, але щоб напівфабрикати добре зварилися і вийшли смачними, потрібно знати секрети приготування, передають Патріоти України. По-перше, для приготування пельменів необхідно вибрати потрібну каструлю. Посуд має ...