Ідеальний вибіор для модниць!! Трендові стрижки без чубчика для волосся середньої довжини - тенденції весни 2022

Багато трендових стрижок припускають наявність чубчика, але далеко не всі. Модно та стильно можна виглядати і без нього. Стилісти розповіли, які стрижки для середнього волосся будуть у тренді навесні 2022. Якщо ви відрощуєте волосся, і хочете, щоб воно швидше росло і не було однієї довжини, саме час підібрати відповідну стрижку, передають Патріоти України.

Трендові стрижки на волосся середньої довжини 2022

Каскад без чубчика

Каскад підходить дівчатам, у яких середнє та довге волосся. Ця стрижка стрижеться шарами, за рахунок чого волосся виглядає об'ємним і пишним. Можна поекспериментувати та зробити класичний, дворівневий чи рваний варіант каскаду. Чубчик у цій зачісці абсолютно буде зайвим.

Драбинка

Драбинка - це різновид каскаду, але для прямого волосся. Навесні 2022 року ця стрижка знову буде на піку популярності. Довго укладати драбинку не потрібно. Багатошарова стрижка завжди виглядає природно-недбалою і не потребує ідеального вирівнювання. Така зачіска молодить жінок будь-якого віку та робить їх сучасними.

Шеггі

Це найстильніша стрижка 2021 року, яка не втратить своєї актуальності і в 2022 році. Класичний варіант стрижки шеггі передбачає наявність чубчика, але і без нього зачіска виглядає на середньому волоссі об'ємно і стильно.

Подовжений боб

Подовжений боб – це класика для волосся середньої довжини. Ця красива та модна стрижка без чубчика – найкоротша з усіх зачісок середньої довжини. Асиметричний боб однаково красиво виглядає і з чубчиком. Волосся з цією стрижкою відростатиме красиво, зберігаючи форму зачіски.


А ви це знали? Які продукти в жодному разі не можна зберігати в холодильнику

понеділок, 16 травень 2022, 9:56

Виявляється, є певні продукти, які не можна зберігати в холодильнику. Хоча багато господинь ставить їх туди, не замислюючись, передають Патріоти України. Це тропічна рослина, а тому холод вона переносить досить погано і відразу чорніє. Рекомендується ...

Які рослини краще не тримати вдома: ТОП-7 небезпечних для дітей та тварин рослин

понеділок, 16 травень 2022, 8:38

Деякі кімнатні рослини, які ми звикли тримати вдома, насправді дуже небезпечні, тому що містять отруту в листах, стеблах чи квітах, передають Патріоти України. . Якщо для дорослих вони ще нестановлять значної небезпеки, то там де є діти чи тварини, як...