Ідилія чи токсичність: Тест у картинці розповість про ваші стосунки

Пропонуємо пройти психологічний тест у картинці, який визначить, як складаються ваші відносини і чи варто щось змінювати у особистому житті, передають Патріоти України.

Уважно подивіться на картину та оберіть те, що побачили першим. Не придивляйтесь занадто довго, інакше результат буде менш правдивим.

Обличчя дівчини

Ваші стосунки — це постійні емоційні гойдалки. Ви любите ризик і загострення пристрастей. Ваші стосунки більше схожі на історію з турецького серіалу, ніж на реальне життя. Придивіться і ще раз подумайте, чи не набридло вам постійно жити як на вулкані.

Дерево

Ви не відчуваєте себе бажаними у стосунках. Ваш партнер не надто часто говорить вам слова любові та балує компліментами. Через це ви схильні думати, що недостатньо гарні. Поговоріть про все відкрито, можливо, партнеру важко підібрати слова, щоб описати свою прихильність до вас.

Губи

У вас з коханою людиною справжня гармонія. Вам пощастило, ваші стосунки настільки гарні, що можуть стати приводом для заздрощів у недоброзичливців! Ви з партнером розумієте одне одного з півслова, у вас є спільні інтереси і мрії, до яких ви прагнете.

Птах

Відносини з перчинкою. Якщо між вами і партнером не буде пристрасті, вам швидко стає нудно. Такі відносини не обходяться без сварок, але вони вас тільки зближують.

Це варто знати! Чому не розварюється горох у супі і що робити в такому разі

понеділок, 11 грудень 2023, 7:10

Якщо ви дуже любите горох, то, напевно, не раз задавались питанням, як прискорити процес готування. Напевно, ви потрапляли в таку ситуацію, коли начебто горох довго варився, суп готовий, але як тільки ви пробуєте страву, то горох виявляється твердим, ...

Ніколи так не кажіть: Психолог назвав помилку, яку роблять більшість батьків в Україні, навіть цього не помічаючи

понеділок, 11 грудень 2023, 6:30

Український експерт з дитячої психології та розвитку особистості Дмитро Карпачов назвав помилку, яку роблять більшість батьків, навіть не помічаючи цього. Фахівець підкреслив, що категорично не погоджується з думкою, що мама інтуїтивно знає, як виховув...