Ідилія чи токсичність? Цей тест у картинці розповість про ваші стосунки

Пропонуємо пройти психологічний тест у картинці, який визначить як складаються ваші стосунки і чи вато щось змінювати у особистому житті, передають Патріоти України.

Уважно подивіться на картину та оберіть те, що побачили першим. Не придивляйтесь занадто довго, інакше результат буде менш правдивим.

Обличчя дівчини

Ваші стосунки — це постійні емоційні гойдалки. Ви любите ризик і загострення пристрастей. Ваші стосунки більше схожі на історію з турецького серіалу, ніж на реальне життя. Придивіться і ще раз подумайте, чи не набридло вам постійно жити як на вулкані.

Дерево

Ви не відчуваєте себе бажаними у стосунках. Ваш партнер не надто часто говорить вам слова любові та балує компліментами. Через це ви схильні думати, що недостатньо гарні. Поговоріть про все відкрито, можливо, партнеру важко підібрати слова, щоб описати свою прихильність до вас.

Губи

У вас з коханою людиною справжня гармонія. Вам пощастило, ваші стосунки настільки гарні, що можуть стати приводом для заздрощів у недоброзичливців! Ви з партнером розумієте одне одного з півслова, у вас є спільні інтереси і мрії, до яких ви прагнете.

Птах

Відносини з перчинкою. Якщо між вами і партнером не буде пристрасті, вам швидко стає нудно. Такі відносини не обходяться без сварок, але вони вас тільки зближують.

Як приготувати смачний молочний коктейль

неділя, 26 травень 2024, 9:26

Іноді хочеться чогось освіжаючого та прохолодного. Пакетовані соки та зігрівальні напої легко можна замінити на смачний і корисний молочний коктейль з додаванням вашого улюбленого морозива. Цей простий рецепт допоможе вам приготувати такі ласощі в дома...

Це варто знати! Кому не можна вживати полуницю і чому

неділя, 26 травень 2024, 7:44

На поличках магазинів почала з'являтися свіжа полуниця і так хочеться одразу скуштувати солодку ягоду. Але, виявляється, її можна їсти не всім. Якщо ви абсолютно здорові, проблем із вживанням полуниці не буде. Однак від солодкої ягоди потрібно відмовит...