Є у кожному гаджеті: Через що вибухають батарейки та акумулятори та як цього уникнути

А чи знаєте ви, що будь-який вид акумулятора може вибухнути, у тому числі батарейки.

Пропонуємо вам дізнатися, які причини можуть призвести до такого результату, щоб ви могли убезпечити себе та своїх близьких. Щоб батарейка "бабахнула", має відбутися хімічна реакція та коротке замикання, що призводить до утворення газів. Про це пише Pixelinform.

Таким чином гази не можуть вийти назовні і впливають на стінки батарейки, що призводить до різкої "бавовни" та розриву батареї. Перед вибухом можна побачити, що батарейка роздмухується.

Основні причини вибуху батарей і акумуляторів включають: неякісне виробництво або брак, перегрів (наприклад, при знаходженні на сонці або поруч із джерелом тепла), надмірну зарядку, фізичну дію, таку як сильний удар або стиснення, потрапляння води в батарейку.

Крім цього, подібна ситуація може статися в тому випадку, якщо електроприлад перебуває під підвищеним навантаженням або стався стрибок електроенергії під час заряджання.

Незважаючи на те, що не всі ситуації ми з вами можемо контролювати, все ж дотримуватися деяких заходів безпеки в наших силах.

Щоб уникнути вибуху батарей і акумуляторів, дотримуйтесь кількох простих правил:

• не кидайте їх у вогонь і не нагрівайте;

• не допускайте контакту з металевими предметами;

• не заливайте їх водою і не купуйте свідомо неякісні товари.

Також не заряджайте телефон довше, ніж потрібно, і не заряджайте одноразові батареї.

ТОП-5 секретів, які допоможуть вам покращити смак фаршу

неділя, 26 травень 2024, 12:14

Досвідчені господині намагаються завжди готувати фарш самостійно, тому що в цьому випадку завжди можна контролювати не тільки якість продукту, але і безпосередньо впливати на смак страви. Проте з м’ясом не завжди вдається працювати ідеально. Тому варто...

Сніданок за хвилину: Як швидко приготувати яєчню в мікрохвильовці

неділя, 26 травень 2024, 11:07

Зранку немає часу ні на що. Навіть того чаю не завжди можна ковтнути, але ж їсти також хочеться. Не гайте час з гарячими сковорідками. Яєчню можна зробити в мікрохвильовці лише за одну хвилину. Розповідаємо далі в статті про цей спосіб. Потрібну вам та...