Євген Клопотенко назвав страву, яка у нього не виходила: "Плакав і матюкався" (відео)

Кулінарний експерт Євген Клопотенко, попри свій багатий досвід, все ще відкриває для себе нові сторінки української кухні, але і продовжує ділитися смачними рецептами на сторінці в соціальних мережах. Зірка "МастерШеф" має вдячну аудиторію в соціальній мережі Instagram - на неї підписано 596 тисяч фоловерів, передають Патріоти України.

10 жовтня український кухар показав відео, як він готує сирники. У підписі до відеозапису він повідомив, що раніше не міг їх готувати. У нього вони просто не виходили, через що зірка "МастерШеф" сильно лаявся.

Раніше мене бісили сирники, бо я не вмів їх готувати. Тупо біль, а не страва. Я плакав та матюкався. От чесно, мені легше було юзанути якусь техніку з молекулярки, ніж зробити ті довбані сирники. З часом я навчився контролювати свій гнів і зрозумів всі фішки цієї страви. Мінімум борошна, мінімум цукру, не занадто жирний та не занадто вологий кисломолочний сир. Тоді все виходить зашибісь. Хто б міг подумати, що для такої зрозумілої їжі може існувати своя філософія , - повідомив він.

Психологічний тест: Перше, що ви побачите, розповість, чого вам не вистачає в житті

вівторок, 4 жовтень 2022, 11:13

Психологічні тести допомагають нам зануритися в себе та знайти відповіді, які ховаються далеко в нашій підсвідомості. Вам необхідно просто подивитися на картинку та усвідомити, що ви побачили у першу чергу. Далі просто прочитайте розшифрування та дізна...

Вимкніть це негайно! Що в квартирі найбільше мотає світло

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:59

Більшість українців із завмиранням серця перевіряють платіжки. Ще б пак! Адже іноді рахунки там дійсно можуть налякати. Однак існують способи, як зменшити кількість споживаної електроенергії, передають Патріоти України. Що в квартирі найбільше мотає св...