Їх не варто купувати! Які кисломолочні продукти найшкідливіші

Кисломолочні продукти - це джерело білка та різноманітних поживних речовин. Тому вони обов'язково повинні бути в раціоні кожної людини. Але лише в тому разі, якщо вони не стосуються переліку далі, передають Патріоти України.

Однак існують кисломолочні продукти, що завдають організму великої шкоди.

Дуже жирна сметана

Сметана, в якій 25-30% жирності, досить важко сприймається організмом і повільно перетравлюється. На підшлункову та печінку це дуже велике навантаження. Тому якщо в рецепті наявна сметана або ж ви їсте її з млинцями або сирниками – слідкуйте, щоб жирність не перевищувала 15%.

Йогурти з наповнювачами

Йогурти з різноманітними добавками важко назвати справжнім кисломолочним продуктом. Все це через велику кількість вуглеводів. Також у такій їжі дуже багато цукру та барвників. Тому йогурт з наповнювачем – це скоріше десерт, а не кисломолочний продукт.

Знежирені кисломолочні продукт

Шкідливими для організму також є знежирені кисломолочні продукти. Їхня консистенція досить густа. Її досягають шляхом додавання великої кількості крохмалю. Тому це буде надлишковий цукор, вуглеводи. Також може раптово підвищитись апетит.

Все дуже просто! Як розігріти картопляне пюре, щоб зберегти смак страви

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:12

Досвідчені кухарі не рекомендують готувати картопляне пюре із запасом, оскільки наступного дня його практично неможливо подавати до столу. Смак страви стає зовсім не таким, як одразу ж після приготування. Якщо використовувати мікрохвильову піч, то це о...

Це справді працює! Експерти назвали овоч номер один, який регулює рівень цукру в крові

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:57

Можливо, ви вже неодноразово чули фразу обов’язково з'їжте всю броколі - і це зовсім не дивно. У цій дитячій пораді дійсно закладена частка правди, передають Патріоти України. Броколі відома своїми вражаючими перевагами для здоров’я. Вона не тільки ма...