Імена чоловіків, які стають реально небезпечними в гніві - вони володіють надто вибуховим характером

Ім'я здатне вплинути як на долю, так і на характер. Одні наділяють чоловіків занадто вже м'якими рисами, перетворюючи в скиглія, а інші пророкують проблеми з грошима під старість. А ось хлопців, кого назвали наступними іменами, краще не злити, тому що вони стають в гніві по-справжньому небезпечними,

Марат

На перший погляд чоловік здасться привітним, товариським і навіть трохи добродушним. Тільки ось насправді Марат — та ще темна конячка. Можна сказати, у людини з цим ім'ям дві особистості, які змінюють один одного. Варто йому по-справжньому розлютитися, як з милого і привітного хлопця він перетворюється на справжнього тирана. Марат запросто перейде до рукоприкладства, якщо зрозуміє, що його аргументи або не працюють, або не були почуті. З чоловіками, кого так назвали, дамам варто бути особливо обережними.

Олександр

Володар імені Олександр часто наділений такими якостями, як завзятість, цілеспрямованість, чарівність, практичність і принциповість. Почасти саме твердість духу допомагає чоловікові домагатися свого в бізнесі і на роботі. Конкуренти не просто так його бояться, а колеги поважають і не ставлять під сумнів слово грізного керівника. Тільки ось запальність, яка притаманна більшості носіїв імені Олександр, зовсім не допомагає кавалеру будувати романтичні стосунки. Жорстокість і злість, які проявляються в хвилини гніву, відлякують прекрасних дам.

Ігор

Володарі імені Ігор — особистості цікаві. Вони досить харизматичні, працьовиті і оптимістичні. Немає такого завдання, з яким ті не впоралися б. Але є одна дуже негативна сторона характеру чоловіків з цим ім'ям. Часом емоції беруть над ними верх. У моменти відчаю, сильної досади або поганого настрою Ігор може перетворити в пекло життя всіх оточуючих його людей. Щоб він не страждав один, як то кажуть.

Філіп

З одного боку, чоловік на ім'я Філіп може поводитися остаточно поблажливо стосовно інших. Він знає, що завжди правий. І неважливо, якої думки оточуючі. З іншого, спробувати з ним посперечатися — значить, зіпсувати відносини і розв'язати скандал. З піною у рота Філіп буде відстоювати себе, навіть якщо зрозуміє в процесі, що правда не на його боці. Гордість не дозволить відступитися. А така позиція дуже небезпечна для опонента, адже оскаженілий чоловік може зробити що завгодно, аби його визнали королем ситуації.

Геннадій

Ще одні по-справжньому темні конячки — володарі імені Геннадій. Здавалося б, характер чоловіків часто спокійний і розважливий. Вони не дозволяють собі психувати через дрібниці, як і в цілому проявляти яскраві емоції: негативні і позитивні. Може здатися, що Геннадій завжди спокійний і нейтральний. Але є величезний мінус. Саме через те, що більшу частину почуттів носій цього імені пригнічує, вони накопичуються і нікуди не йдуть. Згодом негатив зберігати буде ніде. Тоді в один жахливий момент все разом виплеснеться на людей неподалік від Гени.

Названо найшкідливіше м'ясо, яке потрібно виключити із раціону харчування

четвер, 1 червень 2023, 14:12

Не всі види м'яса можна назвати корисними для здоров'я. Названо продукти, які краще виключити з раціону харчування або хоча б мінімізувати їхнє вживання, передають Патріоти України. Доктор біологічних наук Леонід Горобець назвав найбільш дієтичне м'ясо...

А вам це під силу? Тільки люди з гострим зором зможуть знайти приховане число

четвер, 1 червень 2023, 11:09

Пропонуємо оптичну ілюзію для перевірки вашого зору. Як стверджує видання Mirror, завдання просте — люди повинні шукати число, заховане десь на зображенні.У Twitter користувачка @TheFigen_ поділилася знімком оптичної ілюзії із підписом: “Перевірка очей...