Інколи взагалі не треба поливати! Поширені помилки при догляді за кактусами

У світі налічується понад 5000 різних видів кактусів. Оскільки ці рослини, як правило, є справжніми сонцепоклонниками, їх рідко можна вирощувати на грядці. Однак кактус почувається як вдома в домашньому горщику, передають Патріоти України.

Колючі рослини вважаються особливо ощадливими кімнатними рослинами. Однак є кілька речей, які ви можете зробити неправильно при догляді за кактусами, пише видання Myhomebook.

Як правило, кактуси походять з теплих і сухих регіонів. Тому при догляді слід дотримуватися наступних правил.

Не поливайте їх занадто багато! Коріння кактусів може поглинати воду лише повільно. Наслідки — перезволоження та загнивання коренів. Тому замість поливу раз на тиждень достатньо ретельно поливати рослини раз на чотири-шість тижнів.

Крім того, зазвичай кактуси потребують періоду спокою зі скороченням поливу взимку. Щоб не порушити природний цикл, зменшіть подачу води, починаючи з вересня. З листопада по лютий кактуси взагалі не слід поливати.

Якщо на кактусі на підвіконні утворюються коричневі плями, це явна ознака: він знаходиться в неправильному місці. Взагалі кактусам потрібно багато світла. Кактуси з особливо великою кількістю колючок або волосків можна поставити на сонячне місце. Листові кактуси також люблять світло, але без прямих сонячних променів. Взимку рослини отримують менше сонячного світла.

Кактусам потрібно лише кілька поживних речовин. Якщо рослинам давати їх занадто багато, це може призвести до дисбалансу — появи паростків або м'яких тканин. Тому було б помилкою використовувати занадто багатий поживними речовинами субстрат. Важкий ґрунт також шкідливий для кактусів. Тому компост для горщиків не підходить.

Всього дві ночі недосипання змушують нас відчувати себе старшими на роки! Що показали дослідження

середа, 24 квітень 2024, 18:54

Завдяки дослідженням вчені виявили, що всього лише дві ночі недосипання змушують людину почуватися на понад чотири роки старшою, ніж вона є насправді, передають Патріоти України. Відповідно до результатів дослідження, що були опубліковані в журналі Pr...

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, як ви реагуєте на виклики долі

середа, 24 квітень 2024, 18:12

Справжня сутність людини розкривається у складних та стресових ситуацій. Іноді ми й самі дивуємося, своїм вчинкам у складні життєві моменти, хтось може проявляти неймовірну сміливість, а хтось може несподівано зрадити, передають Патріоти України. Проп...