Карантин як виклик. Підтримуємо форму і імунітет: Олімпійський чемпіон Лісогор порадив, як не зачахнути чи розпливтися на дистанційній роботі

Багаторазовий чемпіон світу та Європи з плавання 42-річний Олег Лісогор поділився ранковими ритуалами.

Порадами, як тримати себе у формі на віддаленій роботі, учасник трьох Олімпійських ігор поділився на зйомці третього сезону шоу "Діти проти зірок" на "Новому каналі", зазначають Патріоти України.

"Перша порада – займайтеся банальною ранковою ходьбою. Почніть з 15 хвилин. Ходити можна де завгодно: в парку, на стадіоні, навіть удома. Після певного моменту захочеться прискоритися – легка пробіжка теж не завадить", - поділився спортсмен.

Декілька разів на тиждень Лісогор займається плаванням. Та він сказав, що ті, кому такі навантаження не подобаються або не підходять, можуть зайнятися іншими активностями.

"Друга порада – робіть уранці легкі вправи. Це можуть бути присідання, віджимання, гімнастика. Нехай спочатку хочеться спати та відпочивати, в якийсь момент ці заняття почнуть заряджати енергією на весь день", - сказав плавець.

Лайфхак для огородників: Полийте цим огірки, перець та томати у холодну погоду - і врожай буде просто величезним (відео)

середа, 25 травень 2022, 15:29

Незважаючи на травневе тепло, в деяких регіонах весна не завжди встигає «розкачатися» і може «спізнюватися» зі своїм приходом, або ж «забуває» прихопити із собою необхідні сонячні промені. Про те, що робити у таких випадках дачникам і городникам, розпо...

Не гірше від магазинного: Як швидко та легко зробити якісний пральний порошок вдома

середа, 25 травень 2022, 11:30

Пральний порошок стрімко дорожчає, тому багато хто хоче на ньому заощадити. Однак, як виявилося, можна зробити домашній пральний порошок, який буде не гірше магазинного, передають Патріоти України. Для приготування домашнього прального порошку слід взя...