Кар’єрний ріст чи довгоочікувана романтика: Що чекає на вас попереду? Тест

Цей швидкий психологічний тест допоможе вам дізнатися, що вас чекає найближчим часом, передають Патріоти України.

Подивіться на картинки, що зображені, та виберіть ту, яка сподобалась найбільше

Ви матимете шанс змінити набридлу рутину на щось цікаве. Це будуть приємні зміни, тож дозвольте собі випробувати радість та побачити нові можливості!

Якщо ви не в стосунках, то невдовзі у вашому житті з’явиться чудовий кандидат на роль кавалера з букетом щастя та задоволення. Однак якщо ви вже у відносинах, то відкрийтеся партнеру, пустіть його в найпотаємніші куточки душі.

Невдовзі ваші старання помітять на роботі. Ймовірно, на вас чекає підвищення. Головне, звертайте увагу на тих, хто заважатиме вашому успіху. Не дайте їм зруйнувати ваші плани.

Вас чекає довгоочікуваний та заслужений відпочинок. Ви зможете розслабитись, приділити час собі. Можна буде відгородитися від стресу та щоденних турбот.

Ви матимете гарну можливість самореалізуватися у творчому пориві. Працювати з натхненням набагато приємніше, тож не бійтеся пропонувати щось нове. Вас оцінять!

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/kar-ierniy-rist-chi-d...

Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...