Картоплі буде в кілька разів більше! Названо найкращі сорти - урожаю будуть заздрити всі

Невдовзі для українців почнеться традиційний сезон посадки картоплі. У залежності від регіону період посадки може різнитися: ранню бульбу у центральній частині України висаджують вже на початку квітня, у північних та західних областях – наприкінці квітня та у перші дні травня, передають Патріоти України.

Звісно ж, звертають увагу і на погодні умови – садити картоплю не варто, допоки земля достатньо не прогріється.

Почнемо з найпопулярнішого сорту, який лідирує за багатьма показниками. Це винослива беллароза. Цей сорт вивели селекціонери з Німеччини 23 роки тому – у 2000 році.

Белларозу вирощують як у промислових масштабах, так і на маленьких грядках. Вона невибаглива до грунту та режиму поливу. Має високу стійкість до посухи.

За 20 днів до посадки слід проростити на картоплі паростки розміром 2-5 мм. Експерти не радять садити белларозу у ґрунт, де раніше росли пасльонові культури.

Беллароза має щільну структуру та трохи солодкий присмак. Підходить для всіх видів термічної обробки.

Серед родючих сортів картоплі також варто виділити рів’єру, яка дає 7-10 бульб під кущем, арізону – у середньому 8 бульб, пікассо – 12 бульб, рудольф – 8 бульб.

Високу врожайність демонструють і наступні сорти:

  • гранада
  • коннект
  • воларе
  • мелоді
  • есме
  • сіфра

Господиням на замітку! Ніколи не періть постіль з цим засобом - через це простирадла жовтіють

субота, 3 червень 2023, 12:12

Біла постільна білизна - класика, але потребує правильного догляду. Щоб простирадла, наволочки та підковдри залишалися білими, не можна прати їх з відбілювачем. Цей засіб не позбавить вас плям, а лише викличе пожовтіння тканини, передають Патріоти Укра...

Смак, наче у пирога! Як приготувати млинці з ягодами, але без начинки

субота, 3 червень 2023, 11:56

Часто млинці наповнюють різноманітними начинками для додаткового смаку. Але можна піти й іншим шляхом. Як приготувати млинці з ягодами? Цікавий рецепт запропонували на YouTube-каналі SUPER KELINCHAK, передають Патріоти України. Він не потребує багато с...