Картоплю потрібно зберігати правильно: Як зробити так, щоб вона не згнила і не засохла

Важливо не тільки виростити хороший урожай картоплі, але також вчасно викопати її і правильно зберігати. Тоді вона не згниє та збереже високі смакові якості. Про секрети зберігання картоплі розповів Telegram-канал "уДачне місце", передають Патріоти України.

Картоплю потрібно своєчасно викопати у серпні-вересні, у суху та теплу погоду (не в спеку). Перед закладкою на постійну "зимівлю" бульби потрібно потримати у темному приміщенні з температурою 12-18 градусів протягом кількох тижнів.

Зберігати бульби постійно необхідно у темному, сухому та прохолодному місці з температурою повітря +2+4 градуси. Обов'язковою умовою є вентиляція. Картоплю краще зберігати окремо від інших овочів, хіба що буряк стане для неї хорошим сусідом.

Важливо також захистити картоплю від гризунів. Відлякати їх допоможуть ультразвукові пастки або нафталін, сушені трави (м'ята, полин), які потрібно розкласти на підлозі сховища. Захистити бульби від грибка допоможе препарат Фітоспорин.

Перед закладкою врожаю приміщення потрібно продезінфікувати. Для цього можна використовувати сірчані шашки. І підготувати тару для зберігання. Це можуть бути ящики, мішки, корзини.

Все дуже просто! Як відмити липку етикетку з банок або посуду - допоможуть чотири дешеві кухонні засоби

субота, 4 лютий 2023, 21:30

Не кожен виробник дбає про своїх клієнтів, щоб вони могли без проблем зірвати липку наклейку про товар. Іноді доводиться докласти чимало зусиль, щоб зняти залишки паперу або прибрати клей. Ми вирішили розповісти, які чотири кухонні засоби допоможуть у ...

Два засоби проти чорної цвілі, яка "ховається" у пральній машині - миттєво видаляють грибок і наліт

субота, 4 лютий 2023, 21:12

Цвіль - одна з найнеприємніших проблем, яка може виникнути в будинку. Особливо часто грибок розвивається у ванній кімнаті, де більш волого, ніж в інших кімнатах. Цвіль може ховатися навіть усередині пральної машини, проте натуральний лайфхак допоможе п...