Картоплю потрібно зберігати правильно: Як зробити так, щоб вона не згнила і не засохла

Важливо не тільки виростити хороший урожай картоплі, але також вчасно викопати її і правильно зберігати. Тоді вона не згниє та збереже високі смакові якості. Про секрети зберігання картоплі розповів Telegram-канал "уДачне місце", передають Патріоти України.

Картоплю потрібно своєчасно викопати у серпні-вересні, у суху та теплу погоду (не в спеку). Перед закладкою на постійну "зимівлю" бульби потрібно потримати у темному приміщенні з температурою 12-18 градусів протягом кількох тижнів.

Зберігати бульби постійно необхідно у темному, сухому та прохолодному місці з температурою повітря +2+4 градуси. Обов'язковою умовою є вентиляція. Картоплю краще зберігати окремо від інших овочів, хіба що буряк стане для неї хорошим сусідом.

Важливо також захистити картоплю від гризунів. Відлякати їх допоможуть ультразвукові пастки або нафталін, сушені трави (м'ята, полин), які потрібно розкласти на підлозі сховища. Захистити бульби від грибка допоможе препарат Фітоспорин.

Перед закладкою врожаю приміщення потрібно продезінфікувати. Для цього можна використовувати сірчані шашки. І підготувати тару для зберігання. Це можуть бути ящики, мішки, корзини.

Як відбілити делікатну білизну без відбілювача - найкращий копійчаний спосіб

неділя, 28 травень 2023, 21:15

Якщо ви виявили, що ваша улюблена біла річ, наприклад, делікатна білизна втратила свою первозданну білизну, якою колись вас і привабила, не поспішайте зневірятися. Існує один перевірений роками засіб, який легко усуне подібну неприємність, передають Па...

Ви тільки зіпсуєте м’ясо! У якому посуді не можна маринувати шашлик

неділя, 28 травень 2023, 17:14

Смачний шашлик - важлива частина погожих весняних та літніх днів. Начебто нічого складного в його приготуванні немає, проте навіть найменший нюанс може вплинути на смак м’яса або зіпсувати його, передають Патріоти України. Посуд, в якому маринується м...