Картоплю та моркву біля полуниці не садіть: Які ще секрети допоможуть отримати рекордні урожаї ароматної ягідки

Про полуницю можна розповідати вічно, адже, мабуть, нема тих, хто до неї байдужий. В кожного господаря свої секрети вирощування цієї ягоди. Своїми лайфхаками рекордного урожаю поділилась фермерка Юлія, передають Патріоти України.

«Перше, що потрібно — підготувати землю перед посадкою полуниці. Ми вносили перепрілий навоз 1 відро на квадратний метр. Через 2 тижні можна вже садити. В перший рік полуниця завжди дає більше вусів, ніж ягід. На наступний рік кущ буде вдвічі більшим та даватиме вже більше ягід. А вуса треба буде обрізати на самому початку.

Важливо знати, що для кожної культури є рослини, які можуть пригнічувати інших, бо залишають після себе в землі свої виділення. Є культури, які жадібно забирають з землі весь азот та інші елементи. А деякі рослини мають спільних шкідників та хвороби. Хто пригнічує полуницю? Гарбуз, соняшник, кукурудза, огірки. Вони поглинають азот. Тому, якщо вам доводиться садити полуницю після них, треба внести в ґрунт більше компосту або перепрілого гною. Після картоплі в землі залишається багато личинок хруща, а це серйозна небезпека для полуниці. В такому випадку, лунки й коріння необхідно обробити перед посадкою. Мало того, картопля та морква залишають після себе речовини, які гальмують ріст. Тому, в такий рік посадки полуниця будуть рости повільніше".

А ось салат, за словами господарки, залишає в ґрунті після себе речовину, за рахунок чого кущі швидко йдуть у ріст і розростаються.

«Огірки діють за тим же принципом, тільки з'їдають багато азоту, — додає Юлія. — Петрушка, селера, щавель, горох, боби, кущова квасоля, редис — взагалі ідеальний варіант».

Як відмити дерев’яні меблі? Бруд і плями зникнуть на очах завдяки простому способу!

середа, 8 лютий 2023, 9:17

На дерев’яних меблях зазвичай накопичується багато пилу. Лайфхаки з використання натуральних інгредієнтів допоможуть відмити навіть найбільш застарілий бруд на столах чи шафах, передають Патріоти України. Замість застосування хімічних засобів, які тіль...

Мішленівські кухарі замочують м'ясо у секретному інгредієнті- супер-трюк, який змінить смак страв

середа, 8 лютий 2023, 8:50

Під час приготування страв кожна господиня використовує свої хитрощі на кухні. Проте є такі секрети, які недоступні навіть досвідченим господиням. Про ці хитрощі знають лише шеф-кухарі із зіркою Мішлен, передають Патріоти України. Зокрема, йдеться про ...