Хімчистка не знадобиться! Ось як правильно випрати зимову куртку в домашніх умовах

Спочатку варто уважно прочитати інформацію, яку надає виробник. Як правило, всі корисні рекомендації вказані на бирці, прикріпленій до виробу. Там же написано, з якого матеріалу зроблена ваша куртка. Верх зазвичай виготовляється із синтетики, яка забезпечує захист від впливу зовнішнього середовища, передають Патріоти України.

Як випрати зимову куртку, щоб не збився синтепон

Головні правила:

  • Не рекомендується використовувати порошок. Рідкі мийні засоби більше підходять для цієї мети та захищають наповнювач від деформації.
  • Якщо на вашій куртці є натуральне хутро, його можна відстебнути перед пранням або акуратно розчесати після нього, а також під час того, як річ висихатиме.
  • Перевірте кишені. Якщо раптом ви виявите в них дірки, їх потрібно зашити перед пранням, щоб запобігти випаданню наповнювача.
  • Куртку рекомендується застебнути перед пранням, а капюшон відстебнути, щоб уникнути деформації під час прання.

Перед початком прання пуховика рекомендується вивернути його навиворіт і помістити в пральну машину. Для запобігання скручування пуху під час прання можна додати в барабан кілька спеціальних м’ячиків.

Миючий засіб слід додати до спеціального отвору пральної машини, дотримуючись інструкції за кількістю, та вибрати делікатний режим прання з температурою не вище 30 градусів. Якщо можливо, рекомендується використовувати додаткове полоскання, щоб ретельно видалити залишки засобу.

Віджим слід встановити лише на рівні 400-600. Великі обороти можуть сприяти виходу наповнювача зі швів.

А ви це знали? Навіщо досвідчені кухарі при варінні м’яса додають лушпиння цибулі

п’ятниця, 19 квітень 2024, 9:15

Відварене м’ясо не назвеш найпопулярнішою стравою, оскільки господині надають перевагу готуванні його на грилі або подачі в смаженому вигляді. Однак варіння набагато корисніше, передають Патріоти України. При правильному підході відварене м’ясо виходит...

От у чому секрет! Навіщо досвідчені домогосподарки додають сіль у воду для миття підлоги

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:49

Досвідчені господині миють підлогу не просто водою. У неї додають різні розчини, щоб поверхня була оброблена від мікробів та мала приємний аромат. Зараз є багато готових засобів для прибирання, але сіль лишається стабільно популярною. І для цього є при...