Хлопець так відполірував свій автомобіль, що ввів усіх довкола в оману - люди просто повірили у красиву ілюзію

Тіктокер полірував свій автомобіль, і тепер це майже Aston Martin агента 007. Транспорт навчився ставати невидимим, але технології чи магія тут ні до чого. Це всього лише красива ілюзія, передають Патріоти України.

Користувач тіктока під ніком washk1ng 15 березня поділився роликом, на якому показав, як водієві визначити, чи добре відполірована його машина. У першому кадрі відео з'являється пейзаж із приватним будинком і шосе. Потім блогер нібито ставить умови завдання на уроці філософії.

"Ми знаємо, що ваша машина чиста. Але чи така вже вона чиста?"

У момент, коли тіктокер запитує про чистоту, камера починає рухатися, і виявляється, що він весь цей час знімав не вулицю з котеджем, а двері автомобіля. Його транспорт настільки ретельно відполірований, що може служити дзеркалом. А при правильному ракурсі об'єктива машина взагалі може повністю злитися з місцевістю, що створює ілюзію невидимості.

У коментарях помітили, що, попри мало не ідеальне полірування, блогер не відбивається в поверхні машини під час зйомки. І це наштовхнуло людей на певні думки.

  • "Вампір".

А ще користувачі, схоже, розкрили секрет такої чистоти.

  • "Коли помив машину дитячим шампунем без слізок".

Ці три інгредієнти зіпсують будь-який шашлик: Що не потрібно додавати до маринаду

неділя, 4 червень 2023, 21:14

Шашлик - основна страва будь-яких пікніків та просто відпочинку на природі. Гаряче соковите і ніжне м’ясо, що тане в роті і віддає димком, запам’ятовується надовго. У приготуванні смачного шашлику ключову роль грає маринад, тому важливо вміти правильно...

Відмова від них може продовжити життя! ТОП-5 найшкідливіших продуктів для серця

неділя, 4 червень 2023, 17:30

Серцево-судинні хвороби є найчастішою причиною смертності у світі. На головний орган негативно впливають малорухливий спосіб життя та неправильне харчування, передають Патріоти України. Кардіологи назвали топ-5 найшкідливіших продуктів для серця. Відм...