Хочете відчути себе справжнім детективом? Є завдання! Хтось вчинив вбивство, чи зможете знайти злочинця?

Уважно подивіться на зображення. Жінка була вбита у ванній кімнаті ресторану, передають Патріоти України.Хто вбивця?

Отже, у вас є три хвилини. У лівій частині зображення знаходиться труп жінки. Один з людей, що знаходяться в кафе — вбивця. Добре розгляньте зображення і спробуйте здогадатися, хто скоїв убивство. Якщо ви не можете підкріпити свою здогадку фактами, спробуйте довіритися своїй дедукції.

Не думайте, що невдача в такій ситуації означає щось погане. Це абсолютно нічого не означає. Просто ви були не так уважні.

Спробуйте іноді вирішувати схожі завдання, це дуже корисно.

.

.

.

.

.

Якщо ви не змогли знайти відповідь, вона буде нижче.

.

.

.

.

.

Отже, відповідь.

.

.

.

.

.

Вбивцею є чоловік під номером 4. Якщо придивитися до тіла дівчини, то можна помітити шмат тканини, що лежить у неї під плечем. Його можна сплутати з кров'ю, але він відрізняється. Тепер, якщо подивитися на чоловіка, можна помітити, що у нього як раз не вистачає шматка тканини на сорочці. Якщо ви впоралися, то ви дуже уважні, можете пишатися собою!


Перегній більше не потрібен: ТОП рецептів підживлення розсади - після них такий попре врожай, що втомитеся збирати

субота, 27 травень 2023, 21:30

Щоб отримувати гарні врожаї овочів та ягід, необхідно рослини вчасно підгодувати, щоб вони набрали силу та запаслися корисними речовинами. Автори YouTube-каналу "Поради біолога" рекомендують 15 найнадійніших підживлень, які сприятливо впливають на росл...

Як прибрати неприємний запах у взутті - є кілька корисних хитрощів

субота, 27 травень 2023, 21:07

Багато хто стикався з проблемою неприємного запаху у взутті. Особливо вона актуальна у спекотний період, коли ноги можуть сильно потіти. Однак є маса способів, щоб позбавитися цього мінуса і нарешті перестати почуватися дискомфортно, передають Патріот...