Холерик, флегматик або…? Виберіть фігуру - і дізнайтеся, який темперамент у вас

Виберіть фігуру, яка вам найбільше сподобалася. Нижче дивіться результат тесту. Отже, якщо ви вибрали, передають Патріоти України.

1

Ви – флегматик. Вас майже неможливо збентежити або «збити з шляху». Ви неспішно пересуваєтеся по життю, але майже ніколи не зупиняєтеся, не лінуєтеся. Просто вам комфортно в такому темпі. Так ви краще відчуваєте життя і те, що відбувається навколо вас. Ви дуже наполегливі й завзяті, якщо цього вимагають обставини. На будь-якій роботі ви – незамінний співробітник. Вас цінує начальство, тому що на вас завжди можна покластися. За це, до речі, вас дуже люблять ваші домашні. Ви – педант, будь-яку справу доводите до досконалості, чим компенсуєте свою повільність.

2

Ви – холерик. «І жити квапиться, і відчувати поспішає …» – це в повній мірі про вас. Ви завжди кудись поспішайте, боїтеся не встигнути, робите тисячу справ відразу. Ви легко спалахуєте якоюсь новою справою, з ентузіазмом за неї беретеся, але також швидко від неї втомлюєтеся, перегораєте. Ви – душа будь-якої компанії, веселун і балагур, але тільки якщо ви в настрої і все йде за наміченим вами планом. Будь-яке відхилення може викликати в вас спалахи гніву і навіть агресії. Вам, мабуть, варто звернути свою енергію на досягнення золотої середини, тому що іноді, незважаючи на те, що ви – чудова людина, цими крайнощами ви здатні відштовхувати від себе людей.

3

Сангвінік – ось ваш основний тип темпераменту. Ви – людина вразлива, жива, з жагою до життя! Вам в хорошому сенсі до всього є діло, ви вмієте бути по-справжньому щасливі, і вмієте сумувати, але робити це без драми і патетичних жестів. Ви живете в гармонії з собою і світом. Ви життєрадісні і заряджаєте цією любов’ю до життя оточуючих. Вмієте вишукувати позитивне навіть в дрібницях, ви – відмінний друг і товариш. Ви віддані родині та близьким, прагнете більшого, але вмієте задовольнятися і малим. Але ви зовсім не вмієте виконувати ту роботу, яка вам не подобається, тому часом вам досить складно рухатися по кар’єрних сходах.

4

Ви – меланхолік. Ви здатні засумувати і розхвилюватися буквально через все. Вас так легко образити і поранити, нібито ви – кульбаба в період кінця їхнього цвітіння. У вас дуже крихкий і вразливий внутрішній світ, проте він сповнений творчих поривів, ідей і думок. Ви – людина дуже вдумлива, яка не любить поспішних рішень. Ви на перший погляд не дуже товариські. Але ця думка помилкова, ви дуже любите людей і їхнє суспільство, просто в розмові любите слухати. Ця якість робить вас відмінним другом і супутником життя.


А ви це знали? Який вид вершкового масла найкорисніши

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:50

Деякі види продукту - це просто маргарин, який видають за вершкове масло недобросовісні виробники, передають Патріоти України. Вершкове масло – це саме той продукт, який ми вживаємо щодня. Ми намащуємо його на бутерброди, додаємо до різноманітних стра...

А ви це знали? Навіщо прибирати пінку, що з’явилася на поверхні розчинної кави

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:09

Розчинна кава користується популярністю навіть серед найвибагливіших і завзятих кавоманів. Пояснюється це дуже просто: цей напій хоч і поступається натуральним за своїми смаковими якостями, але є неймовірно простим у приготуванні. Досить просто висипат...