Хто ви - лідер, істеричка, романтик чи меркантильна любителька розкоші? Жіночий тест за формою нігтів

Форма нігтів індивідуальна, як і відбитки пальців. Однак вчені впевнені, що вона може багато чого розповісти про особистість людини. Пройди швидкий тест і дізнайся більше про себе, передають Патріоти України.

Проходити тест дуже просто. Подивись на картинку. Тут представлені основні форми нігтів, які бувають. Вибери ту, яка найбільше підходить тобі. А тепер давай дізнаємося, що тест розповість про тебе за формою твоїх нігтів.

№1 Довгі прямокутні

Ти спокійна, прагматична, врівноважена, незалежна і широко мисляча натура. Ти завжди несеш відповідальність за свої вчинки і на тебе можна покластися, тримаєш дане тобою слово. Ти – природжений лідер.

№2 Маленькі квадратні

Ти дотепна, гнучка і спритна. У тебе швидке мислення і гострий розум. Хоча деколи ти можеш бути схильною до жадібності і навіть агресії, проявляєш емоції експресивно. Буваєш ревнивою і запальною, але все ж швидко заспокоюєшся.

№3 Довгі вузькі

Такі нігті бувають у егоїстичних і розважливих панянок. Твої життєві принципи досить меркантильні. Ти дуже навіть любиш розкіш, а ще більше любиш, коли люблять тебе і твої інтереси ставлять в основу. Буваєш уразлива, якщо тобі не приділяють підвищеної уваги.

№4 Короткі круглі

Тест каже, що такі люди дуже запальні і бувають нетерплячі, їм важко чогось чекати. При цьому вони дуже розумні і кмітливі. Короткі нігті говорять про те, що ти дуже вимоглива людина – як до інших, так і до себе. В душі ти перфекціоніст і завжди намагаєшся домогтися свого.

№5 Мигдалеподібні нігті

Такі нігті бувають у ніжних, витончених, чутливих і романтичних натур. Тест каже, що у тебе швидше за все ідеалістичний погляд на життя. Ти сентиментальна і ранима, часто допомагаєш іншим людям і любиш бути корисною.

№6 Трикутні нігті

Ти – творча натура. У тебе тонка душевна організація. Ти буваєш напруженою і схильною до неврозів, у тебе часто змінюється настрій. При цьому ти мрієш про славу, хочеш її добитися і не любиш програвати.

Навіщо мити сковороду господарським милом- лайфхак, який точно вам знадобиться

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:08

Навіть у суперхазяйок, що хизуються кришталевою чистотою та зразковим порядком у квартирі, відбуваються казуси: відвернулася, замоталася - бац - їжа пересмажилася і пристала до сковороди, передають Патріоти України. Почистила її — добре, ні — збираєть...

Не будете більше прокидатися вночі, щоб поїсти: Причини "нічного апетиту" і що робити

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:58

Звичка їсти вночі притаманна великій кількості людей. На жаль, вона несе шкоду для здоров'я. Чому апетит приходить вночі і як позбутися синдрому "нічної їжі", передають Патріоти України. Через такий збій у режимі харчування можуть розвиватися різномані...