Хитрість, завдяки якій порошок навіть найдешевшої марки стане більш ефективним

Сучасне домоводство не обходиться без різних лайфхаків, які спрощують рядові завдання та допомагають зробити складні речі простими, передають Патріоти України.

Є хитрість, завдяки якій порошок навіть найдешевшої марки продемонструє ефективність. Хитрість полягає в тому, що деякі господині не засипають пральний порошок у відсік, який йому передбачений. Вони роблять не так, як звикли багато господинь. Вони спочатку розчиняють порошок у теплій воді, а потім заливають готовий розчин у барабан пральної машини.

У чому плюс способу

По-перше, зменшується витрата прального порошку. По-друге, він починає діяти з перших секунд роботи пральної машини. По-третє, на випраній білизні не залишиться білого нальоту від порошку, який нерідко залишається у звичайних випадках. По-четверте, порошок набагато краще виполіскується. Таким чином, лайфхак оцінило багато господинь. Деякі з них користуються ним на постійній основі, заощаджуючи кошти і при цьому покращують якість прання.

Що ви першим побачили на картинці, розповість, наскільки ви вірна людина

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:07

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично сто відсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше ...

Виберіть яблуко, яке б ви з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:13

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся - саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи, передають Патріоти України. Яблуко старе, як світ, і навіть у Біб...