Кілька звичок, які додають людині відчуття повноти життя і щастя

Цінування близьких і друзів

Щастя - не в грошах, славі чи наполегливій праці. Радість люди відчувають від позитивних стосунків, дарування та отримання любові і турботи. Тому намагайтеся більше часу проводити з рідними і друзями.

Вдячність

Ставте собі питання: «Що хорошого сталося зі мною за минулий тиждень?», «За що я можу бути вдячним сьогодні?». Причиною для вдячності може бути будь-що інше, від чого ви отримали радість. Можна навіть спробувати вести «щоденник подяки».

Обмеження негативу

Стежте за тим, щоб зберігати баланс та гармонію між позитивними та негативними емоціями. Приміром, зверніть увагу на що ви підписані у соцмережах і чи несе воно для вас позитив.

Спорт - у задоволення

Фізична активність дуже важлива. Але вибирайте той вид тренувань, який приноситиме вам справжнє задоволення.

Дотримання своїх цінностей

Ваші цінності - це доброта та дружелюбність? Спробуйте щодня робити щось, що підтверджуватиме ці цінності: допоможіть колезі, усміхніться незнайомцю, підтримайте свого друга. Так ви зробите великий крок на шляху до більш гармонійного життя.

Відмова від дозвілля, яке отупляє

Алкоголь у великих кількостях, запійний перегляд телевізора, азартні ігри - все це навряд чи можна назвати гарним, якісним відпочинком. І від проблем з цим не відволічешся. Бо вони все одно лишаються.

Практикування усвідомленості

Усвідомленість - це зіткнення зі своїми думками та почуттями, утримання від будь-яких суджень про них та відпускання їх. Також це зосередження на диханні, щоб впоратися з важкими думками. Усвідомленість знижує тривогу, депресію, кров'яний тиск та поліпшує сон.

Гарний сон

Людина, яка добре виспалася, краще контролює свої емоції та дії. А отже краще ставиться до інших людей. Також хороший сон допомагає запобігти хворобам і приносить користь імунній системі.

Не робіть так! 7 кулінарних помилок, які здійснюються поспіхом

п’ятниця, 24 травень 2024, 18:08

Від помилок ніхто не застрахований, і господині на кухні також. Тут немає нічого страшного чи дивного В цій статті зібрані головні помилки, яких легко можна уникнути, пам’ятаючи про них. 1.Всі овочі та фрукти зберігають у холодильнику. Багато хто роби...

Хитрість, щоб відбивні зі свинини не скручувалися на сковороді

п’ятниця, 24 травень 2024, 17:07

Мабуть, чи не кожна господиня, готуючи відбивні зі свинячого м’яса, спостерігала, як на сковороді вони зменшуються у розмірах, скручуються. А причина цього проста – непідготовлене м’ясо. . Отож, щоб відбивні залишалися того розміру, який ви відбили м...