Клопоти жаркого літа: Чим прибрати жовті плями від поту на одязі - кілька дієвих і одночасно дешевих засобів

Однією з типово літніх неприємностей є плями поту, які залишаються на одязі. Особливо вони помітні на світлих речах, на яких можуть з’являтись сильно пожовтілі місця. Але, на щастя, існують способи, позбутись цих плям. Розглянемо кілька домашніх засобів, для них знадобляться прості та дешеві складники, які легко можна знайти у будь-якому супермаркеті.

Свіжі плями

З такими слідами поту боротись найпростіше, з ними впорається звичайне господарське мило – тверде чи у рідкій формі. Невеличкий шматочок твердого мила потрібно натерти на тертці і розвести з теплою водою в тазу, рідке можна розбавити у концентрований розчин. У цьому розчині річ, яка потребує чищення, замочують на 15-20 хвилин. Після цього залишиться її просто випрати, як завжди.

Застарілі плями

Тут знадобляться більш дієві речовини, ніж мило. На допомогу прийдуть перекис водню або сода. Вони впораються зі стійкими забрудненнями на білій тканині.

Перекис у аптечній концентрації можна застосовувати напряму. Рясно змочіть ним ватний диск і акуратно обробіть ним плями, щоби тканина була не мокра, а лише зволожена перекисом. Залиште засіб діяти на 10 хвилин, потім річ прополощіть і відправляйте у прання.

Із харчової соди потрібно буде приготувати пастоподібний засіб. Для цього до порошку потрібно додати невелику кількість води і розмішати інгредієнти. Цією пастою обробляють плями і залишають її діяти приблизно на 30 хвилин. Далі залишиться просто виполоскати соду і випрати річ.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...