Колір має значення! Лікарі з'ясували, які тарілки допоможуть їсти менше

Колір посуду не тільки впливає на естетичне сприйняття приготовленої страви, але і здатний впливати на апетит людини. Про це розповіли лікарі, передають Патріоти України.

Багато досліджень доводять, що колір може сильно впливати на психосоматичний стан людини. Звичайно ж, цим знанням озброїлися дієтологи: якщо за допомогою різного кольору можна регулювати апетит людини, значить, можна контролювати і її вагу, — відзначають медики.

Білий і всі теплі відтінки діють збудливо. Тому порції на таких тарілках будуть з'їдатися швидше і в великих обсягах. Цей посуд підійде дітям-малоїжкам або дівчатам, які бажають "наїсти апетитні форми".

Червоний посуд надмірно впливає на нервову систему, що призводить до переїдання: людина не може вчасно зупинитися і буквально змітає свій обід. А ось помаранчева чашка буде стимулювати розумову активність і викликати апетит.

Якщо ж людина хоче скинути вагу, то слід купити темні тарілки. Чорний, коричневий, болотний і темно-синій будуть ідеальним рішенням для людей, які страждають від ожиріння. Такі похмурі кольори хоч і не піднімуть настрою, але точно допоможуть знизити апетит і не приведуть до обжерливості.

Що треба зробити, щоб звичайні котлети набули копченого смаку

субота, 15 червень 2024, 17:14

Якщо потрібна смачна до швидка м’ясна страва, треба смажити котлети. Вони майже ніколи не набридають. Особливо, коли можна робити з них різні інтерпретації. Спробуйте приготувати котлети з копченим смаком. Це змінить враженням про звичну страву,, перед...

Потрібен усім людям після 60! Названо вітамін, який захищає від утрати м’язів і крихкості кісток

субота, 15 червень 2024, 12:27

Лікарі рекомендують включати до раціону продукти, які містять цей вітамін, бо він регулює рівень кальцію та фосфору в організмі, передають Патріоти України. Це вітамін D, який має позитивний вплив на всі системи нашого організму. Вчені виявили, що цей ...